Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » [Meleg kérdés] Van egy nagyon...

[Meleg kérdés] Van egy nagyon helyes 20 éves passzív srác, és felkeltettem az érdeklődését, hova vigyem el első randira?

Figyelt kérdés
Mi nem olyan melegek vagyunk, akik a szexre hajtanak.. komoly kapcsolat mindkettőnk célja. Szerintetek mindenféleképp szeret inni? mert én arra gondoltam hogy koktélozni viszem, de kérlek mondjatok ötleteket <3

2014. máj. 7. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Az elsö utcai klotyiba.
2014. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fecsegőposzáta válasza:
100%

A kérdés h. tudod-e mit szeret? :D

nyugisabb v. party arc

sportoló v. lusta

sok minden meghatározza a helyet...


u.i. az első hozzászóló 1 bunkó akinek nincs élete és itt éli ki magát .... nagyon szívesen :)

2014. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek fecsegoposzataval :D mind2 hozzászólásával..

Az első hozzászóló tényleg csak egy bunkó majom..


A kérdezőnek pedig, remélem minden jól fog elsülni :)

2014. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.Szerintem a hely lényegtelen hová mentek..lehet ez egy étterem akár mozi,vagy csak egy séta....

A lényeg,hogy a kapcsolatot őszintén nyissátok egymással.

Ne legyél magamutogató,egyszerűen magadat add,és ő is ezt fogja tenni remélhetőleg.

Kívánok neked erőt,sikert és boldogságon alapuló kapcsolatot!!Sok Szeretettel!!

2014. máj. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!