Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Teljesen normalis, vagy a...

Teljesen normalis, vagy a tipukus "kesobb megbanjak" dolog?

Figyelt kérdés

Van 3lany osztalytarsam, akik baratnok es mindharmuknak van pasija.Mindharman 1honapon belul lefekudtek a pasijukkal, raadasul nyugodtan meg is osztottak velem.A pasiaikkal raadasul nem is reg ismertek meg egymast.Engem elegge sokkolt, hogy ennyire hamar, es arra hivatkoztak, hogy "de hat olyan cuki, es kedves...".

Raadasul nagyon felelotlenul is hajtottak vegre az akciot..

Na mindegy.Nem az en dolgom.A lenyeg, hogy ez csak szerintem nagyon sietos?15/l



2015. ápr. 18. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Később megbánják kategória.
2015. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy a jelenlegi 14-15 éves generáció mit tesz, és ez milyen hatással lesz a nevezett a generációra, az szerintem majd csak jó 10 év múlva fog kiderülni.


A 60-as 70-es évek szexuális forradalma után következett egy konszolidáció, most megint úgy tűnik, hogy mindenki minél hamarabb kefélni akar fűvel fával és sokkal jelentéktelenebb dolognak tartják sokan a szexualitást mint pl 15 évvel ezelőtt.


Ez lehet jó is rossz is, most már kivárjuk a végét.

2015. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért -remélhetőleg-, nem ez a jellemző. Mindig voltak ilyen típusú, üres lányok, akiknek az életében a fiúzás játssza a főszerepet. Ez inkább sajnálatra méltó életfelfogás. Valószínűleg megbánják, amikor később normális értékrendű srácok nem fognak velük komolyabban foglalkozni. Kérdés, hogy felfogják-e, miért nem.
2015. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!