Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tudom így elfogadni....

Nem tudom így elfogadni. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
A barátommal négy hónapja vagyunk együtt és még nem feküdtünk le egymással. Szeretem és jól érzem magam vele, csak az a tény zavar, hogy ő már nem szűz és elév sok sexuális kapcsolata volt. Mindig olyan kapcsolatot szerettem volna, amelyben egymásnak vagyunk az elsők... Nem tudom ezt elfogadni. Számára a szüzesség nem jelent olyan sokat, mint nekem. Nagyon jól kijövünk egymással, a konfliktusokat is jól tudtuk eddig kezelni és a hobbijaink is egyeznek, szóval vagány közös programjaink vannak. De engem ez nagyon zavar, hogy már több lánnyal is lefeküdt. Azt mondta, hogy egyikőjükhöz sem kötődött érzelmileg annyira, mint hozzám és számára megéri várni a sexel, mert kárpótolja őt az, ilyen lánnyal lehet. Nem tudom mit tegyek... Iszonyúan zavar ez a dolog és ha fizikailag kényeztetjük egymást nekem már bűntudatom van. Mert a sex az számomra azt jelenti, hogy a másiknak adom magam teljesen és ezt nem lehet több emberrel is megtenni. Vagy nem tudom... Ezt nem mondtam el neki, de nagyon zavar. Mit tehetnék most?

2015. ápr. 20. 06:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van. A leghoszabb kapcsolata 6 hónap volt, velem meg nagyon úgy néz ki, hogy ennél jóval több lesz. Tisztelem, mert türelmes és nem erölteti a sexet, pedig jócskán ki van már éhezve rá és a kapcsolatunkhoz is komolyan áll hozza, nem veszi fél vállról. Bármiről tudunk beszélgetni és nagyon jól érzem magam vele. Valahogy túlteszem magam ezen a dolgon, mert egyáltalán nem akarom elszúrni ezt a kapcsolatot. Köszönöm a válaszaitokat! :)
2015. ápr. 20. 18:39
 12/15 anonim ***** válasza:
Ezerszer leírtam, már, kérdező, hogy a nemi szervek nem csereszabatos termékek. Nem egyformák! Így tehát mindenkivel más és más a szex. Van, akivel lanyha kis kufircolás az egész, és van, akivel a mennybe röpít. Soha ne várd senkitől, hogy szűz legyen. Az a jó, ha van viszonyítási alapja, és ennek ellenére is veled marad. Így tudni fogja, milyen mással, és nem kívánkozik utánuk, amíg veled lehet.
2015. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia,

Elősször is meg tudlak érteni.En is ugyan ezen a velemenyen vagyok es en is szeretnem ha majd lesz baratom akkor o szuz legyen...

Tedd fel magadnak azt a kerdest,hogy el tudnal kepzelni ezzel az emberrel egy kozos eletet?Hazassag,gyerekek stb.

Ha igen akkor szerintem ne szakits vele e-miatt.Valoszinuleg idovel el fogod majd tudni ezt fogadni.Ha pedig nem latsz jovot a kaocsolatotoknak es meg pluszba ez nagyon zavar akkor gondolkodj el hogy mi legyen.Mert ha az van ami az utobbi akkor nem eri meg ezen ragodni.

2015. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szia! Pontosan ugyanígy voltam én is,nagyon rosszul esett,hogy neki már volt más de én itt vagyok szüzen és én Vele akarom,sőt én házasságig szeretném megtartani...De megbeszéltük,és már semmit sem érez a lány iránt. Most veled van,Téged szeret,az pedig a múlt. Mondom nekem is nehéz volt,én 2 napot sírtam mikor megtudtam..16/l
2015. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Elhiszem. De ő tizenvalahány lánnyal feküdt le. Prostizott is. Tehát fűvel fával....
2015. dec. 3. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!