Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól teszem, ha odaadom most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, ha odaadom most már magam, akármilyen csúnya lánynak, aki hajlandó végre elfogadni a külsőmet és járni velem?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy facebookon ráírok tök idegen, de lehetőleg csúnyább lányokra, akiknek felajánlom, hogy járjunk, mert én olyan csúnya vagyok, hogy egy lánynak sem kellettem eddig és már belefáradtam, a folyamatos elutasítástokba, illetve gúnyolódásokba, amit a szép lányoktól kaptam a külsőm miatt.
2013. máj. 16. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Testvérem :D Engem is mindig kigyúnyoltak a lányok :D
2013. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és igen, jól teszed :D
2013. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
"odaadom magam" LOL :D
2013. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Amíg úgy állsz hozzá a nőkhöz, hogy van szép meg csúnya és ennyi. Amíg a nőket egy darab húscafatnak, használati tárgynak nézed, addig a csúnya lányoknak se fogsz kelleni.
2013. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De pont, hogy a lányok vannak megáldva a külsővel ennyire. Ők kezdtek el gúnyolódni rajtam, hogy ronda vagyok, én addig nem is vettem észre, hogy olyan ronda lennék, ezt komolyan mondom. Most meg már ott tartok, hogy félek kimenni is utára, mert tartok tőle, hogy megint beszól egy csaj vagy kinevet, ahogy nem is olyan régen megkaptam három kiscsajtól, akik megláttak és elkezdtek rajtam nevetgélni.
2013. máj. 16. 18:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, jól teszed, hajrá! :)
2013. máj. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Szóval dugni akarsz. Mindegy hogy kivel.
2013. aug. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

Basszus... odaadno magad egy lánynak... mekkora önzetlenség... Gumi auetz legyen nálad

!:)

2014. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a telefonom okos, én vagyok még kuka normálisan írni vele
2014. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!