Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm külső nyomás (anyja)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm külső nyomás (anyja) miatt akar velem szakítani, de mindketten szeretjük egymást. Anyja nem akar elfogadni. Mit tehetünk?

Figyelt kérdés

2014. okt. 26. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beszéljetek az anyjával, hogy mi a probléma. A szerelem kettőtökről szól szerintem.
2014. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja és kérj tőle egy esélyt.
2014. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ő megadná az esélyt, még ma is csókkal váltunk el... tudom hogy szeret, és miután elmentem, rá egy 30 percre kaptam tőle egy üzenetet h az anyja miatt nem megy... Hozzátenném az a nő egy pszichopata... Azt mondja semmire való vagyok, mert főiskolán tanulok és nem dolgozom. Ja és én 20 vagyok, a csajszi meg 2 hónap múlva lesz 18
2014. okt. 26. 14:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit tanulsz főiskolán?
2014. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Osztatlan tanári, Angoltanár, Erkölcstan és etikatanár szak :)
2014. okt. 26. 14:42
 6/11 anonim ***** válasza:

"Osztatlan tanári, Angoltanár, Erkölcstan és etikatanár szak :)"


Anyukának igaza van.

2014. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 PearlDiver ***** válasza:
A lánynak kell eldöntenie, hogy 18 évesen mennyire akar függeni az anyjától. Meg mennyire tud saját lábra állni.
2014. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves 14:52 mi baj azokkal a szakokkal? Miért lenne jogos?
2014. okt. 26. 15:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Az etika meg az erkölcs alapból értelmetlen tárgyak, akit ezek érdekelnek az a diák úgyis megtanulja ezeket magától, vagy már rég tudja. Ami az angolt illeti, nem lenne rossz, ha nem lehetne Dunát rekeszteni angoltanárral. Most gyakorlatilag tényleg X évet elcseszel az életedből azért, hogy később munkanélküli legyél. Ha nekem lenne lányom én sem pont egy bölcsész tanárt szánnék neki, pláne nem ilyen szakkombinációval, hanem egy mérnököt, orvost vagy akár egy intelligens normálisan dolgozó szakmunkást, tehát olyan szakmát amiben van jövő.
2014. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem ambícióim vannak ezzel a tárggyal, szeretnék indítani egy nyelviskolát, szóval nem feltétlen iskolában szándékozom tanítani... :)
2014. okt. 26. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!