Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves szűz lány vagyok, de...

16 éves szűz lány vagyok, de salátás a pncim, szégyellem a nőgyógyádz előtt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyunak nem merem megmondani, de 16.napja van nagyon enyhe mezeszem, sötét színű, darabos és nagyon kevés, szerintem ha amxunak megmondom, akkor el akar majd vinni nőgyógyászhoz, aki a gimis osztálytársa volt, ès akkor anyu ment lesz? Ès fogja látni? És salátás a pncim, ez annyira ciki. Muszáj elmennem nődokihoz? Nagyon félek, mert anyut nagyon bírja a pasi, és én meg odamegyek így, ahh...

2015. ápr. 20. 15:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
miért nem látott 16 éveseken? szerintem abban a korban is sok lánynak van olyan, lásd a saját példád...és miért lenne ciki?
2015. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom hallottál valahol olyan baromságot, hogy a salátás punci a sok dugástól meg ilyenektől alakul ki, vagy ilyesmit..

Hát nem! Salátás punci genetika, a babás punciból sose lesz saláta ha szutdugják akkor se.

2015. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy más 16 évesnek babapuncija van? Tévedsz! Különben sincs semmi baj a salátás puncival, sőt van akinek kifejezetten az jön be. A másik dolog, meg az hogy egy nőgyógyász a munkája során látott már annyiféle puncit, amennyit elképzelni sem tudsz, úgyhogy ne tessék szégyenlősnek lenni, meg cikinek érezni,hogy neked ilyen van, hanem elmenni a nőgyógyászhoz, mert az egészség nem játék.
2015. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

31 éves nő vagyok, voltam már jó párszor nődokinál és elhiheted, a dokit nem érdekli a puncid formája, az sem, h milyen fehérneműt hordasz és az sem, h szőrtelenítesz-e vagy sem.


Bírom, amikor terjed a tinik között a butaság, még véletlenül se felnőttek kérdeznek ezekről a dolgokról, hanem a haverokat és akkor itt az eredmény, egy 16 éves nem mer orvoshoz menni, mert ő abban a hitben van, salátás puncija annak van, akit már szerteszét keféltek vagy 120-an.


Nyugodtan menj el, rengeteg punciforma van, nemcsak a salátás meg a babás (eleve ezek a nevek, te jóisten)és a dokinak egy punci olyan, mint a hentesnek egy darab karaj vagy sertéscomb. Látott ezerfélét, idős nőét, fiatalét, gyerekét, szülés utánit szétrepedtet, gombásat, szőröset, ápoltat, ápolatlant.

2015. ápr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
*felnőttet
2015. ápr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
salipuni rulez!
2015. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld, nekem például a kedvencem, jó nagy felületen lehet nyalni, kényeztetni :-)
2015. ápr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Ne szólj senkinek, menj el magadtól nőgyógyászhoz ennyi!
2015. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Milyen az a salátás punci?😆Eddig nem is tudtam hogy van olyan punciforma amit"szégyellni"kéne...na de most komolyan a salátás az annyit tesz hogy széles vagy mi???? Pls írja már le valaki!!!!
2015. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Na elmentél magadtól orvoshoz? Nem kell szólni Anyudnak, van másik orvos. Nagylány vagy már!
2015. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!