Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves szűz lány vagyok, de...

16 éves szűz lány vagyok, de salátás a pncim, szégyellem a nőgyógyádz előtt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyunak nem merem megmondani, de 16.napja van nagyon enyhe mezeszem, sötét színű, darabos és nagyon kevés, szerintem ha amxunak megmondom, akkor el akar majd vinni nőgyógyászhoz, aki a gimis osztálytársa volt, ès akkor anyu ment lesz? Ès fogja látni? És salátás a pncim, ez annyira ciki. Muszáj elmennem nődokihoz? Nagyon félek, mert anyut nagyon bírja a pasi, és én meg odamegyek így, ahh...

2015. ápr. 20. 15:59
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
A salátás punci is normális, ahogy írták fent, genetikai oka van. A férfiak egy része kifejezetten imádja. Nem ciki, az orvost meg nem érdekli. Az egészségeddel játszol, húzzál el orvoshoz!
2015. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Nekem is ilyen van és még senki nem reklamált :-). Hidd el, a férfiak 90%-ának teljesen mindegy milyen, a maradék 10% fele pedig kifejezetten erre izgul. Szóval ne aggódj emiatt, teljesen normális hogy valakinek "saláta" valakinek meg "kilógós". Egy nőgyógyász meg tapasztalt már nagyon nagyon sok mindent, hidd el inkább felüdülés neki egy 16 éves lány.
2015. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!