Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azok a lányok, akik gyakorin...

Azok a lányok, akik gyakorin akarják megszavaztatni, hogy megmaradjon-e a szüzességük, miért feküdnek össze rögtön az illetővel annak ellenére, hogy senki sem javasolja?

Figyelt kérdés
Mi ennek az értelme? :DD én sosem vágom. Minek kérdezik meg, hogyha amúgyis meg akarják magukat d*gatni?

2015. ápr. 22. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt remélik, itt biztatást kapnak, és akkor nyugodtan mutogathatnak ránk; ti mondtátok, szemetek!
2015. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert:

1.: másra akarják hárítani a felelősséget;

2.: ha az itteni többség véleményével egyzik az övék, megnyugszanak, hogy jól csinálják;

3.: ha az itteni többség véleménye eltér az övéktől, megcsinálják és büszkék arra, hogy ők egyéniségek;

4.: nem bocsátkoznak vitába önmagukkal, mert

[link]

2015. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy mert annyira alacsony az önértékelésük, h azt remélik, ha a srác megdugja őket, akkor elmondhatják maguknak, h azért mégis jó nők! Vagy mert minden áron meg akarnak felelni a csorda "szabályainak", és ez fontosabb mint mások, v akár a saját véleményük
2015. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És persze vannak, akik annyira szeretik a fiút, (és remélhetúleg az is a kérdezőt) h bár lebeszélő véleményt kaptak, de a vágy sokkal erősebb mint mások véleménye
2015. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én szüzességem idejében még nem volt gyk.

De akkor se jutott eszembe, hogy bárkit megkérdezzek, elveszítsem-e, vagy sem.

Ha már valaki mástól vár erre választ, ott már baj van. Nékik kéne tudni, érezni, dönteni, nem másnak. Elvégre az ő testük, ő életük.

2015. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
te hülye vagy kérdező?
2015. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
En miert lennek hulye? :DD am nekem is az a velemenyem, hogy tegyek amit jonak latnak, az o testuk, eletuk. Es nyilvan van par unatkozo kan, akik krealnak egy sztorit ilyenkor, de a tobbseg gondolom nem igy van vele. Szerintem is bajok vannak olyankor, ha nem tudjak eldonteni.. a legtobben meg be is irjak, h lehet mas csaja is van, es/vagy 15 evvel idosebb fonoke szeretne megkarcolni, meg hasonlok.. eleve erzik h nem stimmel vmi, ennek ellenere mindenki ellenjavaslatara szembemennek az arral, megha tudjak is, h nem ez a helyes dontes.
2015. ápr. 22. 16:17
 8/11 KJUsul ***** válasza:

Az előttem szólók többnyire megírták a lényeget. Ezzel mindenki így van minden kérdésben. Döntünk, elhatározzuk magunkat, de néha kételyeink vannak, amiket szeretnénk ha valaki eloszlatna, hogy a már meghozott döntésben biztosak legyünk. Te is így vagy ezzel kérdező, akár bevallod akár nem.

Hányszor fogadtad meg egy okosabb ember tanácsát? Lefogadom egy ujjadon meg tudod számolni. Szóval a kérdésed kissé álnaiv de persze jogod van feltenni. Persze amúgy is tudtad a választ legbelül, de megerősítést akartál. És azt hiszem meg is kaptad.



Alighanem valamilyen személyes tapasztalat miatt. Én csak annyit mondok, kár ezen gyötörnöd magad. Ha az illető, aki miatt kibuktál ezt tette, akkor ezt tette. Hogy elfogadod-e a döntését rajtad áll. Az okai lényegtelenek.

2015. ápr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nincsen szemelyes tapasztalatom ebben, ha a kerdessel kapcsolatban keresel osszefuggest, ki kell hogy abranditsalak. Nem kedvelem tulsagosan, ha a lelkivilagomban matatnak egy szimpla kerdes miatt, de ezt Te intelligens formaban tetted, igy semmi problemam nincsen. Ha tagabb temakorre gondoltal, akk van benne vmi, amit gondolsz, hiszen aki ilyesmi kerdest tesz fel, elegedetlen vmivel. Ugyan eleg fiatal vagyok meg, de legalabb annyira maganyos is. Sok rossz tapasztalatom van mar, gyakran arra gondolok, hogy meg akarom erteni a masik nemet, de el kell fogadni, hogy nem lehet. Elhiheted, hallgatok olyanra, aki tapasztaltabb barmilyen teren nalam, semmi koze a kerdeshez. Mint megirtam, nincsen azzal gond, hogy egyes lanyok mit tesznek, vagy mit nem a testukkel, csak logikatlan, es furcsa elgondolas alapjan dontenek minderrol, es egy kicsit masokat duhithet ez. Ha kiirok egy kerdest, azert teszem, mert valaszt varok ra, amikre az internet nem, vagy csak nehezen tud valaszt adni. Meg azert is teszek fel egy kerdest, mert szemelyes tapasztalatokra vagyok kivancsi, vagy egy kifejtett velemenyre a kerdesemre valaszul. De elofordul az is, hogy megerositest szeretnek, valoban, de ez csak az esetek kb 15-20%-ara igaz. De azt nem tudom, hogy mi alapjan gondoltad, nem hallgatok masok, vagy foleg okosabban emberek velemenyere. Fejbol fel tudok sorolni pont 10 esetet, mikozben leirom ezt a valaszt, de mire vegzek mar tobb is lesz. Es ezek nem olyanok, ami az elkovetkezendo 2-3 percet hatarozta meg az eletemben, hanem inkabb eveket. Ahogy irtad, valojaban jobb lezarni a multat, es inkabb a jelenben elni. En is igy probalok tenni, de a rossz tapasztalat, elmeny megmarad akkoris az ember tudataban, hiaba zarja le, es gondolkozik a jelenjeben/jovojeben. De ez nemcsak az embereknel, hanem az allatoknal is igy van. A kiakadasom fo oka, pedig az, hogy ha egy lany feltesz egy ilyen kerdest, miert olyan formaban teszi fel pl.: lefekudjek vele? Nem szeretnek es felek, mert idosebb, es szerintem van mas no is az eleteben, de nem akarom hogy elhagyjon, vagy rossz erzest keltsek benne emiatt; ahelyett, hogy egy ilyet tenne fel: le szeretnek fekudni vele, es szeretem is, de nem tudom mikent, hogyan tegyem, hogy csinaljuk ezt az egeszet. Ha az utobbit teszi fel, nem fognak csak azert masok (ahogy neha en is), megfogalmazni hosszu sorokat, mit veszithet ebbol, miert ne tegye, miert banhatja meg, miert nem erdemli meg az, aki. Ha pedig valaki ezt megis leirja, akk az leginkabb offol, vagy megprobal egy olyan dolgot peddzegetni, ami nem a kerdeshez tartozik, netan mastol az oromet elvenni, csak azert, mert nem jutott neki. De en csak olyannal talalkoztam, aki az elobbit tette fel, es leirja, az uriember mennyivel idosebb nala, milyen beosztasu, egyebek.. aki ezt elolvassa, egybol tudja, honnan fuj a szel, es megprobalja meggyozni a "szerelemtol" elvakult lanyt, hogy ne tegye. Es az igazsag az, hogy akinek nem jonnek ossze a sikerek, folyamat ilyeneket olvas, mert hianya van szerelem teren, amit ezzel "probal" potolni. Sokan vannak igy, persze ez sem vonatkozik mindenkire. En peldaul nem egy embert lattam az oldalon, aki ezek hatasara veszitette el az onbizalmat, es mar csak az iromanyabol latszodik, hogy kulso segitsegre szorulna. Szoval ez is az egyik ok, ami miatt feltettem ezt a kerdest. Mindenkinek logikatlan a masik nem, ettol vonzzuk egymast talan, ezzel egeszitjuk ki egymas eletet. Nem igazan tudok ra mas magyarazatot talalni, de mint irtam, nem is lehet, mert valoszinuleg nincs is.
2015. ápr. 23. 22:29
 10/11 KJUsul ***** válasza:

Ez esetben okosabb vagy mint én a te korodban. Én fiatalon (ezalatt a 10-16 közötti kort értem) alig hallgattam bárkire is, kivéve, ha azt tanácsolta, amit hallani akartam. Meg is lett böjtje de ez más kérdés.


Megértem, hogy dühít a mai lányok viselkedése, de ez nem csak saját döntésük. Az agymosás sajnos erőteljesen működik, az iskolákban pedig gyakorlatilag megszűnt az erkölcsi felismerő és ellenálló képesség fejlesztése. De ez már túl messzire vezetne és oldalakon keresztül polémiázhatnák rajta.


Ettől függetlenül is vannak még olyan lányok, akik normálisan viselkednek, vannak értékeik és vannak elveik. Legalábbis szerintem. Ezért türelmesnek kell lenni, ragaszkodni az elvárásainkhoz és jönni fog előbb-utóbb akire várunk. Nagyjából ennyit tudok hozzátenni.

2015. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!