Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azok a lányok, akik gyakorin...

Azok a lányok, akik gyakorin akarják megszavaztatni, hogy megmaradjon-e a szüzességük, miért feküdnek össze rögtön az illetővel annak ellenére, hogy senki sem javasolja?

Figyelt kérdés
Mi ennek az értelme? :DD én sosem vágom. Minek kérdezik meg, hogyha amúgyis meg akarják magukat d*gatni?

2015. ápr. 22. 13:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Egyetertek. Igazabol nem az duhit engem, hogy vannak olyan lanyok, akikrol beszelunk, hanem az, hogy ezek altalaban olyan (elnezest) szellemi hulladekok, akik folyamatosan azt probaljak bizonygatni, hogy felsobbrenduek, mennyivel tobbet ernek a tarsadalom tobbi tagjatol. Mindenki ismeri az ilyen lanyokat eleg csak ha egy cici/seggmutogatos kepet felraknak a facebookra, es melle beszurnak egy idetlen, buta, es nehol ertelmetlen idezetet. En tenyleg ugy erzem, az ilyen lanyok miatt van annyi magaba fordult ferfi, akikbol itt az oldalon is rengeteg van. En kulsore elsore talan olyannak tunok, aki hetente valtogatja a lanyokat, es az ilydn lanyok a kedvencei, holott pedig tenyleg nem, akik ismernek, azok pontosan tudjak. Nekem tenyleg egy olyan lanyra lenne szuksegem, aki kedves, megerto, es huseges. Es meg az sem zavar, ha nem az evfolyam sztarja, persze kulsoleg is tettszenie kell nekem.

Biztos vagyok abban, hogy megtalalom azt a lanyt, akit szeretnek. Sot talan meg is van, mert minden gyanum serint en is tettszem neki

2015. ápr. 24. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!