Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha valaki tanul egy kicsit hogy legyen majd valaki az rögtön stréber és senki sem akar vele nem hogy randizni vagy valami de még cikizik is érte hogy nincs pasija? 14/L

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Irigyek rád, mert jobbak a jegyeid.

Ne foglalkozz vele.

Majd, ha jó állásod lesz, és az egyetem találsz magadnak egy kedves, okos srácot, akkor eszi majd őket a fene:)

2009. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Rám is sokszor mondták már h stréber vagyok de csak azért mert jobb lett az átlagom az osztályban mindenkinél. Közbe meg kicsit se erőltettem meg magamat jobban mint a többiek max odafigyelek órán és nem zenét hallgatok/alszok/dvd-zek.

A mai világban már tényleg azok számítanak strébernek akik akarnak vmit az élettől.

Mellesleg azt hozzáteszem h a stréber szó nem azt jelenti hogy tanul hanem az a stréber aki benyal a tanárnak, akki elárulja a többieket csak azért h ő jobb jegyet kapjon stb..

Ne foglalkozz az ilyenekkel, inkább tanulj mint lépecolj.

Aki meg kicikiz azért mert nincs pasid annak röhögj a képébe és vágd hozzá h neked sokkal jobb pasid lesz mint neki csak nem most hanem 2-3 év múlva.

fel a fejjel

2009. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem kifejezetten a féltékenységről van szó, hanem egyszerűen azt gondolják, hogy 14 éves kortól kezdve, az embernek nagykanállal kell falnia az életet. Ha ugyan azt csinálják, mint a felnőttek pl. isznak vagy bagóznak, illetve nem teljesítik a tanáraik kéréseit, mert nekik nem parancsol senki. Ezt 5-6 éven át megy így, amikoris észbe kapnak, hogy ez így nem helyes. És újabb 5-6 év telik el, amikor kezdik beismerni, hogy elb*szták az életüket.

Azért mert figyelsz, tanulsz nem kell szégyellned magadat soha sem, mert szinte ez az egyetlen dolog, amit soha senki nem vehet el tőled, a tudásodat.

Tarts ki és ne törődj velük, mert ha kicsit nagyobb leszel, minden srác értékelni fogja, hogy nem égtél ki és hogy már elértél valamit az életben.


Gergő (25)

2009. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és Tényleg igazatok van hiszen el fogják cseszni az életüket és majd egy későbbi osztály találkozókon a képükbe röhögök,De addig is szept 1-ig élvezem a nyarat !!! És KÖSZI még egy szer!!!!
2009. jún. 25. 12:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, mint a többiek..én is figyeltem az órákon, de még otthon is sokat tanultam, és én voltam az egyik legjobb az osztályban..engem is sokat cseszegettek ezzel ,de engem egyáltalán nem érdekelt..Téged se érdekeljen, belöled lesz valaki, és gondolj mindig arra hogy különleges vagy.Hiszen Te nem tartozol a nagy többségbe,akik nem tanulnak,csak buliznak,piálnak és pasiznak..

Szerintem próbáld megtalálni az egyensulyt az iskola és a magánélet között..Az se jó ha csak az iskolával foglalkozol, de az se ha csak a fiukkal..Itt a nyári szünet , most éldd ki magad , szeptembertől pedig koncentrálj az iskolára!

Sok sikert és tényleg ne foglalkoozz senkivel!

2009. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert ma divatból hülye mindenki. Dugjanak csak nyugodtan, majd 10 év múlva úgysem fognak. Ennyi.
2009. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít az hogy aki okos az egyből stréber. Amúgy én szeretem az értlmes csajokat. Szóval nincs semmi gond :)
2009. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szia én is ilyen vagyok 14 évesen tanulok meg minden piszkálnak is érte, és nekem sincs pasim.. de nem baj
2010. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én 11 éves fiú vagyok,a tanulás megy (nem csupa 5-össel)de mégis kijövök az osztálytársaimmal igaz csajom nincs,de nálunk sajna nincs jó csaj.
2010. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nálunk is csak 1-2. :(
2014. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!