Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen az első szex? Fáj? Az...

Milyen az első szex? Fáj? Az első alkalomnál csak a szex kell vagy valami más egyéb is?

Figyelt kérdés
Minden féle tanácsot elfogadok és meséljétek el nektek milyen volt
2015. ápr. 27. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
fáj, de ha jó a partnered akkor nem vészes
2015. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fájni fog de majd idővel meg szokod csak szép lassan csináljátok és legyen sok előjáték
2015. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Más egyéb?

Rajzoljatok Sátánista jeleket a lány vérével és idézzetek démont.

2015. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Fáj,de ne arra gondolj!nekem nagyon szép emlék,pedig fájt rendesen meg utána pár alkalom is,de egyre jobb lesz és szép lassan belejöttök:)
2015. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden rávezető motívum, előjáték, petting, kényeztetések, egymásra hangolódás.

Nagy előny, ha a partnered megbízható tisztel és igazán szeret. A partner nagyon közrejátszik az élményedben, sok minden függ tőle, úgyhogy sokszor az elsőt az is meghatározza, hogy a barátod hogy bánik veled.


Fontos az ellazultság és akkor igazán jó az első, ha mindketten szívből akarjátok, ha kívánjátok egymást.


Ha már a "mámorban" leszel, eszedbe sem fog jutni a fájdalom. Csak sodródsz az árral, és mikor először beteszi, akkor kicsit megérzed, de ez nem igazi fájdalom. A fájdalom az amikor eltöröd a kezed, amikor érzékenyebb helyeken gyantázol..., de az első szexuális élmény nem sorolható ily fájdalmak közé.

Az teljesen más, mivel a szerelem fogja körbe. Inkább ilyen feszítő érzés, lehet zsibbasztó is, de ez így kellemes élmény.

Nekem hasonló volt, a fájdalom élvezetbe torkollott.


Összességében nagyon szép élmény, félni tőle nagy vétek (ha a barátod egy igazi gyökér, csak akkor van ok a félelemre. :) ) .

Ami még nagyon jó, az az utána történő összebújás és szerelem.

2015. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 IQNuQ válasza:

Nekem nem fájt. Szűk voltam (és vagyok most is :D), de szinte nem is éreztem.. Viszont feltétel nélkül bíztam (és bízok) a páromban. Nagyon szeretem, és amióta együtt vagyunk, azóta fel sem ötlött bennem a kérdésnek még csak a szikrája sem, hogy vajon fájni fog-e. Nagyon odafigyelt, én neki már nem az első vagyok, és legelőször mégsem jött össze, mert ráparázott. Fél hogy fájdalmat fog okozni nekem, szóval nekem is türelmesnek kellett lennem (mert ugye egy férfinak igencsak lehangoló és ciki tud lenni ha nem áll fel neki), de mondogattam neki, hogy én egyáltalán nem félek, bízok benne, akarom őt, szeretem. De még utána is nagyon odafigyelt és eszméletlenül óvatos volt.


Nem tudom hogy te neki az első leszel-e. De szerintem előbb magát a kérdést felejtsd el. Ha szereted a párod nem fog fájni, hidd el, vagy ha kicsit mégis, akkor szólj neki nyugodtan hogy lassabban vagy várjatok kicsit, hogy szokjad, és utána viheti tovább. Erre gondolj. Hogy ha szereted akkor nagyon szép élmény lesz már akkor, másnap stb. Ha mégis fájna akkor pár korty bor talán, de ne rúgj be :D viszont ha nem sokat iszol

2015. jún. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 IQNuQ válasza:

-Hanem csak tényleg pár kortyot, akkor jobban el tudsz lazulni. De én akkor is azt mondom, hogy ha kell még egy két évig tartsd magad, mert szerintem tényleg akkor készültél fel ha ez a kérdés már nem foglalkoztat. Ha ezt sikerül teljesen kiverni a fejedből, akkor lesz a legjobb. De ehhez az kell hogy szikrányi bizalmatlanság se legyen, szeresd mindennél jobban, és odafigyeljen rád, arra hogy mit szeretnél, mi a jó neked. És egyébként nyugodtan mondd neki közben, hogy most álljon meg kicsit, most mehet, lassaban, várjon, vagy esetleg gyorsan, hogy csak pillanatnyi legyen, ha ő is szeret akkor oda fog figyelni arra amiket mondasz..


És bocsi hogy félbeszakítva küldöm csak ugrál a telefonon a kép amikor írok, és véletlenül félrenyomtam, mire elküldte :D remélem azért segítettem :) és szerintem tényleg ne félj.

2015. jún. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!