Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Ki hogyan szeretné...

Lányok! Ki hogyan szeretné elveszíteni a szüzességét?

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 19:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: kedves 4-eske, nem is tudod..
2015. máj. 6. 20:16
 12/19 A kérdező kommentje:
Egy kicsit hagy gonockodjak, úgy akartam írni 3-asnak: ha kitáncoltad magad és visszazerezted a szüzességedet is..:D
2015. máj. 6. 20:19
 13/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező, de ez álduma hogy azzal jobb a szex akit szeret az ember.

Meg az idősebb pasikat keresik a fiatal lányok. Akkor mondhatnám, hogy az idősebb lányok/nők meg a fiatal fiukat!

2015. máj. 7. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem lehet 2-szer elveszteni. Az volt életem legjobb szeretkezése. Nem fájt, nem véreztem és annál jobb még sose volt
2015. máj. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

4-es ua., mint 14.?

Kedves 13. tényleg így van, a lányok a fiatalabb fiúkat kedvelik és fordítva, ill. sokan vannak így.

Amúgy meg tényleg avval jobb a szex, akit szeretek..ill. akivel jó a szex abba meg szerelmes leszek:P

Aztán a többit le nem írom, mert tényleg felvágnád az ereid. Lenne benne szöges ellentét a macho megjátszásomhoz képest:)

2015. máj. 7. 06:38
 16/19 A kérdező kommentje:

Csak 1x történt ilyen 14.???

Instandba láttam ua. punk hajú srác ki volt fél éve is párszor. Törzsvendég:)

Most pangás volt, el is jöttem..

2015. máj. 7. 06:41
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem a #4 nem #14!

Itt is olvashatsz szerelmekről ahol pocsék a szex.

Mivel a kettő nem ugyan az. Nem sine qua nonja egyik se a másiknak. Abban igazad van, hogy a jó szex dobhat egy kapcsolaton, szerelem lesz. Rájönnek hogy ketten egészet alkotnak mindenben.

De attol, hogy szeretik egymást, szerelmesek, hidd el nem feltétlenül kell jó legyen a szex közöttük. Nem feltétel a szerelemhez viszont a jó szex.

Ugy gondolom, ha viszont valaki azt kifogásolja, szakitani akar mert "nem jó" a szex, ott a "Szeretlek!" csak hazugság!

2015. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

* bocsi! az első mondatom érvénytelen!

A telcsin összefolytak a sorok!

2015. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Volt olyan, hogy nagyon szerettem, de a szex nem olyan orbitális volt. Ez lett volna a szöges ellentét. Nem vad volt, hanem finoman szeretkeztünk. Jó volt nagyon, mert szerettem.
2015. máj. 7. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!