Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lene egy kérdésem! Szüzek...

Lene egy kérdésem! Szüzek vagyunk barátom is én is lehet valami nemi betegségünk? Aids az kizárva nem drogozunk! Es szülökse azok.

Figyelt kérdés
Kölcsönös oráltól lehet nemi herpesz ? Nincs ajak herpeszünk! Es hsv ? Vagy valami más betegség 16 pár vagyunk szüzek!

2015. máj. 9. 13:56
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

sok kis buta fiatal

védekezzetek és ne szexeljetek éretlenek vagytok hozzá

2015. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Gumit használtunk! Csak az orál tól agodunk nem e szedünk ösze nemi herpesz vgy valami mást .
2015. máj. 9. 14:07
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzelmileg nem vagytok készen, hanem tájékozatlanok vagytok. Ezért kellene utána járnotok, hogy is működik egyáltalán a dolog. Lehetőleg valaki hozzáértővel megbeszélni, nem pedig riogatásokat olvasgatni a neten, mert az pont oda vezet, hogy az AIDS-től meg hasonlóktól kezdtek félni ok nélkül. A felvilágosító órák nagy hátránya, hogy elsősorban nem a tájékoztatás, hanem a figyelemfelkeltés a céljuk. Ezzel pedig azokat az eseteket úgyse tudják megfékezni, akik fűvel fával lefekszenek és nemi betegségeket terjesztenek, ahogy azt sem, hogy tinédzserek járjanak abortuszra. Az ijesztgetés helyett inkább rendesen el kellene magyarázni, mi hogyan működik.
2015. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Oráltól lehet herpesz. Sokaknak tünetmentes a hüvelyben.
2015. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Aze tetem fel ezt a kérdést mástól nem merem meg kérdezni
2015. máj. 9. 14:12
 16/41 A kérdező kommentje:
Lehet herpesz :-( de hogy szüzen miqhael
2015. máj. 9. 14:14
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azért mondtam a védőnőt, mert tőle nyugodtan meg lehet kérdezni, és mivel ez a kérdés felmerült, könnyen lehet, hogy rátok fér más infó is.
2015. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Vedönöt nem merjük :-(
2015. máj. 9. 14:19
 19/41 anonim ***** válasza:
Miért nem? Pont az a dolga, hogy ilyen témákban tanácsot adjon. Bemegy egyikőtök vagy akár mindketten és megkérdezitek, hogyan lehet nemi betegséget elkapni. Biztosra veszem, hogy dolgozik fiatal lány is, akivel sokkal könnyebben meg tudjátok beszélni. Általában kedvesek és még örülnek is, hogy megkérdezitek, minthogy utólag baj legyen valamiből.
2015. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

édes kis virág száll akkor szépen bementek egy könyvtárba megfogtok egy tájékoztató könyvet és elolvasod

az én időmben annó adtak az iskolába mindne szépen le van benne írva

2015. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!