Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lene egy kérdésem! Szüzek...

Lene egy kérdésem! Szüzek vagyunk barátom is én is lehet valami nemi betegségünk? Aids az kizárva nem drogozunk! Es szülökse azok.

Figyelt kérdés
Kölcsönös oráltól lehet nemi herpesz ? Nincs ajak herpeszünk! Es hsv ? Vagy valami más betegség 16 pár vagyunk szüzek!

2015. máj. 9. 13:56
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Szegyelnénk meg fura :-(
2015. máj. 9. 14:24
 22/41 A kérdező kommentje:
Akor akönyv es a maga tapasztalata segitene
2015. máj. 9. 14:25
 23/41 anonim ***** válasza:

ha szexelsz vagy nem?

akkor meg tájékozódj ha ahhoz az kell h megfogj egy könnyvet v megkérdezz egy védőnőt akkor tessék megtenni mert rátok fér a tájékoztatás

[link]

2015. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Figyelj egy kicsit a helyesírásra, mert nagyon bántja a szemem. Köszi :)

Olvasatok utána, ahogy már elöttem írták. Am a szüleidtöl miért nem kérdezzel rá?

2015. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Erre azt szoktam mondani, hogy megbetegedni kicsit nagyobb szégyen, ha ilyen könnyen megakadályozhatod. Teherbe esésnél szintén, bár ez most rátok nem vonatkozik, hogy nagyobb szégyen abortuszra menni mint utána nézni hogy kell védekezni vagy megvenni a gumit. Mondom, hogy még meg is dícsérne, hogy kérdeztek előtte.

#23-as válaszát pedig érdemes megfogadni.

2015. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Ne haragudj! :-) az irásé hát szégenlösek vagyunk
2015. máj. 9. 14:33
 27/41 A kérdező kommentje:
Inkáb online meg kérdezem igazatok van.
2015. máj. 9. 14:35
 28/41 A kérdező kommentje:
Vagy kerüjük az orális szexet
2015. máj. 9. 14:43
 29/41 anonim ***** válasza:
Ne kerüljétek :D Pont emiatt mondtam, hogy uána kéne járni, nem pedig megijedni. A kamaszpanaszon pedig tényleg olyan, mintha védőnőt kérdeznéd meg. Személyesen annyiból jobb, hogy akkor könnyebben kiderül, ha más hiányosságok is vannak. Könyvben szintén több dolog is le van írva, nem csak ami eszedbe jut.
2015. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

MIIIII :DDDDDDDDD

értelmi szinted=egy grillcsirke értelmi szintje

2015. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!