Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mit tennének ilyenkor?

Ti mit tennének ilyenkor?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy lány akivel együtt vagytok. Az elején már megkérdezed, hogy volt-e együtt valakivel, amire azt mondja, hogy nem. Te örülsz, hogy végre találtál egy olyan lányt aki veled lesz először együtt (te sem voltál még senkivel) stb stb. A kapcsolat során nem egyszer feljön ez a téma. (Tehát többször is mondja, hogy ő szűz volt amikor összejött veled.) És olyan fél év után bejelenti, hogy nem volt az, és félt elmondani, mert tudta hogy akkor nem jöttél volna össze vele stb. Titeket hogy érintene ez?


Együtt maradnátok a lánnyal ezek után, hogy végig hazudott / átvert?


Lehet kicsit fura kérdés, de érdekel mások véleménye erről.



2015. máj. 10. 11:14
 1/8 anonim válasza:
Hát ez azért szerintem nem akkora bűn hogy ki kellene tenni a szűrét a leányzónak :D
2015. máj. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, már mindegy..megtörtént. Inkább az zavar, hogy az elején miért nem mondta el. Végig hazudott erről.. Később az t fogja bejelenteni, hogy megcsalt vagy mi?
2015. máj. 10. 11:21
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez a te döntésed. Szerintem a hazugság addig oké, ameddig valaki nem sérül. Te most sérültél, mert nem bízott meg benned.
2015. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én fiú vagyok és én is ezt csináltam,ilyen okokból! Már máshogy csinálnám..de ez van :D a csajom megértette...végülis....
2015. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"tudta hogy akkor nem jöttél volna össze vele"

Tényleg nem jöttél volna össze vele, ha tudod az igazságot?


Igen, együtt maradnék vele, de egy fontos dologban hazudott....

2015. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha mar az elejen tudom akkor biztos mashogy álltam volna ehhez az egeszhez, de a baratsagunk mindenkeppen megmaradt volna.. Igy meg atvert, hazudott..nem tudok mar megbizni benne. Igen, nekem olyan kellett aki nem volt senkivel. Olyan lannyal szerettem volna elvesziteni aki szintén szuz. Nagyon jo volt a kapcsolatunk de ezek utan tenyleg nem tudom mit gondoljak.. Koszonom az eddigi valaszokat, johetnek meg. Ment a zold.
2015. máj. 10. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem megbocsáthatatlan, szeretett volna veled lenni. Nyilván jobb lett volna, ha őszinte, de ha szereted, akkor emiatt hülyeség lenne szerintem elhagyni, főleg, hogy aztán elmondta. Ez azért nem olyan, mintha megcsalt volna.
2015. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sohasem jönnék össze szűz lánnyal. Én jó szerető vagyok, és ahhoz, hogy ezt a partnerem is értékelni tudja, jó, ha van viszonyítási alapja.
2015. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!