Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ti hogyan kezelitek az ilyen helyzetet? Lányok is írjanak, hogy mit tennének ilyenkor, ill mit várnak el a pasitól?

Figyelt kérdés
Pl a pároddal elmentek bulizni, a párod szép, kiölt9özik ahogy kell, és a többi pasi ott legyeskedik körülötte, bámulják, beállnak mögé táncolni, felkérik táncra, stb... Ez engem baromira idegesít... legszívesebben beverném a képét ilyenkor azoknak a f*szfejeknek! Ilyenkor megpróbálom lenyelni a dolgot, és hagyo, hogy a csaj intézze el, hogy bocsi, nem, szép szóval.. aztán ha mégsem ért a szép szóból, akkor közbeavatkozok. A kérdésem fent van , kort, nemet is :)

#rthtzh
2012. dec. 16. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, eleve buliba a párommal vagyok, aki mégis felkér, az egy tahó. Ha épp nem látja hogy vele vagyok, elmagyarázom a szitut..táncolni nem mennék mással, és ha vki nagy tömegbe is annyira közel áll, és fiú, tuti hogy odébb megyek, van az a szféra, ami zavaró ha belelépnek. Inkább megállok egy csajosabb tömegben.

18/L

2012. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a lány veled van, és veled foglalkozik, és nem nézeget körbe, akkor ez viszonylag ritkán fordulhat elő. Engem nem kérnek fel buliban srácok, ha nem adok nekik jelzést, hogy van esélyük. Volt, hogy barátnőkkel mentem, és volt barátom, senki nem jött oda hozzám. Egy ismerős srác azt mondta, messziről üvölt rólam, hogy van valakim.

Szóval inkább vedd rá a barátnőd, hogy veled foglalkozzon, ha már együtt vagytok. Bizonyára úgy néztek ki kívülről, mintha csak barátok lennétek.

És ha mégis odamegy hozzá valaki, akkor ezt neki kell lerendeznie a sráccal. Ha nem kezeli megfelelően, akkor én megmondanám neki, hogy keressen mást.

23/N

2012. dec. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most kolyan -.- ... Te vagy a párja , mit engeded másnak hogy táncoljanak vele ??? Ott vagy te ! Ne add oda másnak
2012. dec. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy intelligens nő nem fog elmenni senkivel táncolni, ha a társával érkezik egy szórakozóhelyre. De még akkor sem fog, ha nincs ott a társa.
2012. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na igen... volt már olyan is, előző barátnőmnél, hogy ott volt a haverja, és ő kérdezte meg tőlem (exem), hogy táncolhat-e vele . Igent mondtam... mert hát ugye nem akarom, hogy azt gondolja, hogy kisajátítom, nem szórakozhat a barátaival. Később már a pasi elkezdett nyomulni exemre.. exem ezt észrevette, és mondta neki, hogy már nem akar vele táncolni... kérdeztem volt bnőm, hogy "valami baj van?" erre ő azt mondta, hogy semmi. Közben a pasi haverja kért bocsánatot, hogy ő most sokat ivott, és a pia hatása alatt van. mondom ok... de mikor már a volt barátnőm hátához állt, és úgy átkarolta elölről, na akkor már nekem is elég volt... a pasi inggallérjánál fogva ellöktem onnan, aztán a pasi nekem akart jönni, és még majdnem én voltam az agresszív állat volt bnőm szemében , meg hogy nem kell a balhé.... Nem értem az ilyen hülye nőket, hogy miért jó az nekik, ha a pasik verekednek értük.. félreértés ne essék, én nem akartam balhét, csak mikor már láttam a pasi mozdulátát... wááááh ! :@ :D


am 20/F

2012. dec. 16. 23:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy értelmes nö le tudja kezelni az ilyen helyzeteket (ha le akarja), h nyomulnak rá. Biztos le tudja kezelni akkor is, ha nincs senkije, és nem tetszik neki a faszi, ezért elvárható. (+én is le tudom kezelni, ha csaj nyomul rám és van bnöm). Szóval szerintem hagyd alapvetöen h a barátnöd intézze el. Ha nem akarja, akkor tesztel téged valszeg (ez a te dolgod, h hogy tetszik v sem es hogy reagalsz).

Ezert, engem nem zavar, ha nyomulnak a baratnomre, es ha megvan a kolcsonos bizalom, akkor nincs gond. Ha valaki eröszakos, az már más szitu, és akkor nyilván jelzem, adott esetben a nemtetszésemet az úriember felé.

30f

2012. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

OFF:

"Hát, eleve buliba a párommal vagyok, aki mégis felkér, az egy tahó."


hát nem tudom, egyrészt szerintem soszor nem látszik azért ez elsö látásra, h most pasival vagy, v nem. másrészt, meg miért ne lehetne felkérni táncolni? a te dolgod, h nemet mondj, ha nem akarsz. másrészt meg pl. egy táncosabb helyen (pl. pincesoron buli) eleve nem csak azért akarhatnak felkérni, mert tetszel. én már táncoltam nem egyszer úgy lányokkal, nökkel, akiktöl semmit nem akartam. ugyanúgy fölkérek még akár 60 éves nénit is, mert szeretek táncolni.

2012. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!