Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 2 kérdésem is lenne: -Mit...

2 kérdésem is lenne: -Mit csináljak? -Hogy mondjam el? **Többi lent**

Figyelt kérdés

1.Nagyon félek, hogy mikor jön meg először a menzeszem.Mit csináljak, hogy ne legyen véres mindenem amikor megjön?(Biztonsági betétem van, de félek, hogy elfogy mire szükséges lenne)


2.Nyáron táborba megyek a barátnőimmel. Néhány fiú is ott lesz az osztályból. Ők egyfolytába a szexről beszélnek meg minden, vagyis kicsit perverzek. Egyszer mondták is hogy majd átmehetünk hozzájuk a táborba szexelni. Mi van hogyha tényleg ez lesz? Félek, mert még szűz vagyok... Ha már nem így jövök haza, hogy mondjam el a szüleimnek? Nem nagyon szoktunk ilyenekről beszélni...


2015. máj. 10. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Anyuci elérhető?
2015. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha azt várod hogy elsöre jöjjön meg a menzeszed akkor nem lehetsz több 13-14 évesnél... olyankor meg nem kellene azonnal szexelni... legyél normális és ne törödj ilyen srácokkal... ebben a korban minden pasi csak a szexről beszél... Nem kell komoylan venni őket, érezd jol magad a táborban, vigyél magaddal tisztasági betétet és semmi baj nem történhet.

a menstruációs vérzést ne ugy képzeld el hogy ömleni fog belőled literszám a vér... és amugyis vannak előjelei, amit majd te is érezni fogsz és tudod hogy honlap, holnap után meg fog jönni... Ne görcsölj felesleges butaságokon és kerüld el a sok gyökér pasit.

2015. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A menzesztől ne félj! Én is állandóan paráztam, de semmi értelme, valószínűleg mire észreveszed, csak a bugyid lesz egy kicsit véres.

Viszont, jóságoség, hány éves vagy?Szerintem tényleg komolyan gondolták? A 13 éves, hormontúltengéses fiúkat nem kell komolyan venni bármit is gondolnak. Szerintem ne agyalj ilyen hülyeségen, és inkább az előtt beszélj a szüleiddel mielőtt bármit tennél!

2015. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, nagyon sokat segítettetek ☺
2015. máj. 10. 20:30
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves #2 vállaszoló!

Milyen jelei vannak?

Mert annyira izgulok az elsőtől, nekem minden jelnek számit

2015. máj. 11. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Használj tisztaságit, és a táskádban mindig legyen vagy 2db betét.

Gyakorlatilag bármi jelezheti, hogy meg fog jönni. De általában nem durr bele, vér patak módon kezdődik egy ciklus hanem barnázással. Azt meg úgyis észreveszed, hisz pár óránként muszáj felkeresni a mosdót.


2. A fiúk kb másodikus koruk óta szexről beszélnek, 20 centis a farkuk, profin nyalnak és 12 éves korukban szopták le őket először...

Annyi valóságtartama van az állításaiknak, mint a fogtündér létezésének.

2015. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!