Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem tudok dönteni? Mi...

Miért nem tudok dönteni? Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
A barátommal még csak egy hónapja vagyunk együtt, de régebbóta ismerjük egymást. Unom már, hogy mindenki azt kérdezi tőle, hogy mikor akar velem lefeküdni, illetve tőlem is állandóan ezt kérdezik.. viszont legutóbb ő azt mondta rá, hogy majd eljön az az idő is. Ezek szerint ő már kész van rá, csak engem vár? Ő már nem szűz. Én szeretném, de félek tőle, és az a baj, hogy csak 14 éves vagyok... ő pedig 17
2015. máj. 11. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Haaahóóóó, _vár_ rád. Nem akar megd*gni, azt _várja_ hogy lelkileg felkészülj rá.
2015. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azért ne kapkodd el.

Nagyon fiatal vagy még.

2015. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi , meg vartok szepen amig 16 eves nem leszel minimum hogy testileg es lelkileg is megerj ra. Minden elismeresem a baratode , te is kifogtad azon ritka ferfiak egyiket aki nem vag egybol gerincre ( mi ket evig jartunk szex nelkul 15 voltam mikor megismertem es nem voltam kesz meg o meg akkor 17) Azokra meg akik kerdezgetik ne figyeljetek oda, boldogok vagytok egyutt jol elvagytok es kesz ez a lenyeg majd idovel tovabb fejlodik a kapcsolat. A baratodnak meg koszond meg smiert ilyen rendes!

18/L

2015. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mások ne döntsék el helyettetek a hülye kérdéseikkel, hogy mikor feküdjetek le. Ez magánügy.

Addig vártok, ameddig nem leszel rá készen.


Mondjuk a 3. hozzászólónál, nekem kicsit másabb a történetem. Én is 15 voltam, mikor megismerkedtem a barátommal. Fél év járás után nem bírtam tovább, az övé lettem. Ellőtte pár pettinnél már éreztem azt a vágyat, hogy az övé legyek, végül elkezdtem magam kicsit rosszul érezni a tudattól, hogy miért vagyok csak 15, miért nem lehetek a barátomé? (Meg akartam várni a 16-ot) Végül eldöntöttem magamban, hogy 15 (majdnem 16) éves létemre vagyok elég érett a szexualitáshoz. Onnantól kezdve nem bírtam ellenállni. Nagyon szerény lány voltam, de a barátom mellett teljesen kiteljesedtem, a szeretkezés rabja vagyok.


Majd ha te sem bírod tovább, ha majd görcsöl a hasad, hogy nem lehetsz a barátodé, majd akkor tedd meg, ha ez 5 hónap, ha két év múlva is lesz és sz*rd le, hogy pont a kívülállók mit gondolnak erről.

2015. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 mondjuk a mienk tavkapcsolat meg a szuleimet se akartam szegyenbehozni. 16 evesen mar majd megkergultem de a parom mindig megallitott hogy nem vagyok neg 17 :D nem bantuk meg :)
2015. máj. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5#


Mi már pár hónap után együtt aludtunk, én megszoktam, hogy a barátnőim is sokat aludtam nálam, tehát ezt az ott alvást nem tartottam rossz dolognak, annyi hátránya van, hogy nehezebb nem lefeküdni egymással. Így az őrületbe kergetett volna az a sok várakozás. :D

2015. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!