Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Van két fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Van két fiú, és nem tudok dönteni, mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

A történet az, hogy van egy fiú (legyen X), akivel járok. Ezt a srácot, kb. 4 éve ismerem, ő az első szerelmem, neki is én, csak sajnos amikor megsimerkedtünk még nem voltunk elég érettek egy komoly kapcsolathoz. Én midnig mindent megtettem annak érdekében, hogy ő boldog legyen, és őszintén megmondom, hogy ő ezt nem nagyon viszonozta. Folyton én alkalmazkodtam hozzá, és nagyon sok fájdalmat okozott nekem, ennek ellenére nagyon szerettem/szeretem. Most harmadjára járunk, és elmondhatom, hogy ez eddig a legjobb. Rajta kívül nem találkoztam eddig oylan fiúval akivel ennyire egy hullámhosszon lennék. 6 hónapja vagyunk jelenleg együtt.

A gond az hogy van egy másik fiú (legyen Y). Egy suliba jártunk, ő már végzett. Mondhatjuk azt, hogy ő volt a legmenőbb srác a suliban, nagyon sokat próbálkozott nálam, hívott randizni stb, de én midnig visszautasítottam, pedig ekkor még nem voltam együtt X-el. Csak nem gondoltam, hogy pont egy ilyen srác, tőlem akar bármi komolyat is. De aztán szépen lassan megismertük egymást, és teljesen más, mint amilyennek én hittem. Mindig nagyon jókat hülyéskedtnk, nevettünk, elvoltunk. Ekkor felbukkant X, a mostani barátom, és hát én ugye mindenről elfeledkezve, az első szerelmem, fejest ugrottam a kapcsolatba. Y nagyon csalódott volt, hogy nekem barátom van, és nem is beszéltünk egy ideig, nekem is hiányzott a beszélgetésünk, és gondol neki is mert újra elkezdett keresni, és érdeklődni irántam. Nagyon sokat beszélgettünk, eltelt 1-2 hónap és a végén ott lyukadtunk ki, hogy elhívott találkozni, hogy szeretne mondani valamit. Titokban találkoztam vele, és elmondta, hogy szeret, még nem találkozott ilyen lánnyal mitn én, és hogy csak annyit szeretne kérni, hogy döntsem el, hogy szeretném e vele ezt az egészet tovább folytatni, sé akkor szakitsak a barátommal, vagy ha nem ne kínozzam, mert ő ezt így nem bírja. Egyszóval, döntés elá állított. Nem tudtam kit válasszak, mert mindkét fiú nagyon fotnos nekem, és bevallom volt, hogy énis úgy éreztem hogy nem a barátomat szeretem, hanem Y-t. Végül elég sokáig húztam ezt az egészet, nem hülyítettem senkit, csak egyszerűen képtelen voltam eldönteni, hogy mi lenne a jó, és nem akartam senkit megbántani. :(

És tudom, hogy nem szép dolog, de találkoztam Y-nal 3x, miközben jártam X-el. Nem volt köztünk semmi, se csók, se semmi más, csak találkoztunk, és egyre jobban beleestem. És újra megkért, hogy válasszak, hogy döntsem el végre, mit akarok. És most itt vagyunk, tehtetlenül, fogalmam sincs mticsináljak, mindkét fiú nagyon fontos nekem.

Kérlek segítsetek, véleményeket szeretnék, hogy ki mit gondol, és értelmes hozzászólásokat. Nagyon megköszönném a segítségeketet


2011. júl. 16. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Nyomjátok 3man párban.
2011. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én aztmondom hogy döntsél mostmár mert eléggé rossz érzésa mikor olyan tetszik nekünk aki mással jár de közbe veled is jól kijön és a remény bizony ilyenkor nem i olyan jó dolog döntsed el végre mert igy csak vagy X vagy Y életéből veszed el az időt feleslegesen vagyis aki veszit annak az ideje feleslegesen ment arrah ogy veled volt ha már Xel jársz akkor javasolkt vele maradnod de ha egyre jobban beleszeretél YbA akkor meg őtt válaszd amelyikkel szerinted hosszab és biztosabb kapcsolatod lehet azt válaszd és amelyik mellet önmagadat tudod adni
2011. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Erre tudnék egy remek idézetet, ami szerintem igaz... "Ha egyszerre két férfiba vagy szerelmes, akkor az elsőt nem szereted igazán, mert akkor nem lett volna szükséged a másodikra."

Ez viszont nem feltétlen azt jelenti, hogy a másodikba vagy igazán szerelmes, lehet, hogy csak az első "kiegészítése". Viszont, ha már úgy érzed, szerelmes vagy Y-ba, ne hülyítsd X-et... Én szakítanék vele és megpróbálnám Y-nal. Mert, ha ez így marad, Y keres mást, te pedig csak róla fogsz ábrándozni továbbra is és így X-szel is tönkre megy a kapcsolatod... :S

remélem segítettem...:) 17L

2011. júl. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

13:19-es vagyok

Ha X-nek nem sikerült ennyi idő után annyit adnia, hogy csak őt szeresd, nem ő az igazi... Ez tapasztalat. Én is jártam egy fiúval 4 hónapig, amikor egy srác, aki "az álompasim" kívül, belül imádom, szóval vele megismerkedtem. Azóta is vele vagyok.. Az előző barátom is szerettem, de ezek szerint nem ő volt az igazi, ha másba belezúgtam...

2011. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a másodikat mivel ha igazán szeretnéd az elsőt nemtetszett volna meg a második
2011. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is majdnem ilyen helyzetben vagyok, 3 éve járok az első szerelmemmel, de szó szerint nem csinálunk semmit, csak meg van a neve h 'járunk' aztán nemrég megtetszettem egy másiknak (Y) próbálkozott, sokat hülyültünk(ugyanaz a baráti körünk) és egyre jobban beleszerettem.

Most én sem tudok dönteni a kettő közül, de már szakítás szélén vagyok Xel, és asszem Yt vűlasztom!

Szerintem te is őt válaszd!

2011. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mese,dönteni kell...gondolkodj el komolyan az érzéseidről meg azon,hogy szerinted melyik fiúval tudnád elképzelni a jövődet (tudom még korai,de ez segíthet a döntésben),kénytelen leszel döntést hozni,mert előbb vagy utóbb ne adj isten 2 szék közé esel,vagy egyiküket nagyon megbántod ...Neked sem esne jól ha a barátod vergődne közted meg egy másik lány közt..Te is választás elé állítanád..
2013. okt. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!