Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam szüleimnek hogy már...

Elmondjam szüleimnek hogy már nem vagyok szűz? Ti elmondanátok? 14/L (normális válaszokat, légyszíves)

Figyelt kérdés
2015. máj. 13. 17:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%

Még "pártner" 14 évesen...:D Kis porbafingó vagy még, nem kell itt az érett felnőttet játszani. :D

Amúgy meg ha baszni van bátorságod, ahhoz is legyen, hogy a szüleid elé állsz, és elmondod.

2015. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

lehet hogy csak én nem értem, de tudom hogy nem vagyok srác.


normális válaszokat légyszi!

2015. máj. 13. 17:49
 13/24 anonim ***** válasza:
81%
Én nem mondanám el. Lehet hogy el kellene, de minek idegesítsük egymást?
2015. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell elmondani. Ha esetleg megkérdeznék, rákérdeznének, akkor nem hazudnék, bevallanám, de ha külön nem kérdezik, akkor nem mondanám el.
2015. máj. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
86%
Ha önként és dalolva vesztetted el a szüzességedet, akkor azzal valójában beléptél a felnőtt korba, habár az életkorod ezt még nem indokolná. De ha úgy döntöttél, hogy felnőtt leszel, akkor legyél az, és nem kell elmondanod. Ugyanis egyetlen szülő sem repes örömében, ha megtudja, hogy gyereklánya már szexuális kapcsolatba lépett. Természetesen ha rákérdeznek, akkor nem kell hazudni, el kell mondani.
2015. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
38%
Figyelj, ha nem bízol a reakciójukban, ne mond el... Valóban nincs közük hozzá. Viszont, ha vagytok olyan jó viszonyban, akkor elmondhatod nekik, valószínűleg, miután megbizonyosodtak afelől, hogy védekeztek, ők is el fogják fogadni. A te tested, a te döntésed.
2015. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
90%
NE!
2015. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam el. 15 évesen jöttem össze a barátommal, 16 évesen feküdtem le vele. Egy idő után egyértelművé vált, hogy már együtt voltunk. Barátom anyukája azt hiszi már 15 évesen megtörtént, mert aludtunk már akkor is együtt, de csak petting volt. De higgye csak, nekünk ettől nem lesz se jobb, se rosszabb.
2015. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
58%

Én nem mondtam el. Mondjuk én 15 voltam (az se sokkal jobb), + végtelen hülye tini, és amúgy os kifejtették itthon, hogy ha most megtörténne, szíjat hasítanának a hátamból :D és majd max 18 éves korom után esetleg. Úgyhogy nem mondtam el. Mostmár 20 vagyok, azóta sem mondtam el, de biztos sejtik azért már :D De most meg már hogy titkolnivaló sincs, pláne nem beszélnék erről, tök ciki lenne :D

20L

2015. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha úgy vagy vele, hogy ez a magánügyed, akkor az szerintem okés. A legtöbb barátom/barátnőm nem mondta el otthon, teljesen saját ügyének érezte. Viszont akkor felelősséggel is jár, gondoskodnod kell a védekezésről, nehogy teherbe ess, vagy fertőzést kapj.

20L

2015. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!