Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam szüleimnek hogy már...

Elmondjam szüleimnek hogy már nem vagyok szűz? Ti elmondanátok? 14/L (normális válaszokat, légyszíves)

Figyelt kérdés
2015. máj. 13. 17:34
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
33%

Én elmondtam anyukámnak. Nem odamentem, és kimondtam, ő krédezte, van-e valami mondanivalóm, miután feltűnően sunnyogva jöttem haza a barátomtól. De vele olyan a kapcsolatom, elvitt nőgyógyászhoz fogamzásgátlóért még mielőtt megrötént, meg ilyenek. Bár én 17 évesen vesztettem el.

Ha nagyon ellene vannak és bajba kerülnél, akkor én nem mondanám el, bár szerintem jó lenne, ha minimum anyukád tudna róla. Apukádnak majd sunyiban elmondja (én apum is tudja, de anyu úgy mondta el neki, hogy én nem tudom, hogy tudja. :D)

2015. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Anonymus2001 válasza:
Szia, én elmondtam itthon, eleinte nehezen kezelték, de aztán megbékéltek vele és jobb lett a kapcsolatunk a szüleimmel, szóval a helyedben elmondanám
2016. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
48%

Semmi közük hozzá.

Hiába a szüleid, neked is van magánszférád.

Nálam itthon anyum lassan másfél éves kapcsolatomnál is azt hiszi, hogy max a csókig jutottunk...

Ha komolyabban rákérdezne, lehet elmondanám, de amíg csak random jön fel a téma, hazafele az utcán, csak helyeslem, hogy még nem történt semmi.

Az én anyum valamiért nagyon ellenzi... Sőt, kb mindent "majd 18 éves korod után" lehet. Mert akkor már nem ő felel értem.

Na mindegy, ez egy másik sztori.

2016. aug. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Szerintem előtte kellett volna, utólag meg megkéne tudniuk... Ha védekeztek, odafigyeltetek mindenre akkor rendben van
2020. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!