Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy kell "bánni" egy fiatal...

Hogy kell "bánni" egy fiatal szűz fiúval? 20L

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy lehetne neki jó:)
2010. febr. 25. 21:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
nagy a korkülömbség te még leány vagy,menjél vissza babázni még..xd
2010. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
vagyis a baátoddal együtt babázatok,ő a fiatalabb..pffff
2010. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%

Ugyanígy volt nálunk is:én 20,mondjuk ő 17 volt:D

De a lényeg,hogy nem kell velük másképp bánni,ne éreztesd vele,hogy szűz és most készülsz elvenni a szüzességét.

Először orál,vagy kézzel elégítsd ki,aztán később megint tapadj rá,onnan ő maga fog rád mászni.

Nálunk legalábbis így volt.

Remélem nem baj,hogy ezt megosztottam és tudtam segíteni.

2010. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%
Sztem semmi nincs abba h a csaj 20 éves a srác meg 16. Nekem is tetszik egy 17 éves srác és 20 leszek szóval....
2010. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
szerintem legyél vele erotikus és adj neki egy kis alkoholt is érdekel a kérdésed aranyos lehetsz!szal ugymond "itasd" le egy picit hidd el fellazulna ...utána cirogasd és simogasd mondjuk 10 percig + csókolózás azután a kezét tedd a pun...cidba...biztos foglya élvezni hidd el egy szűz srác sok midnent jobban tud!;):P:D aztán finoman vedd elő a f***át kezd el verni....utána szopi aztán igy fokozatosan ....és végül vadulj be tedd be magad m9ögé hátra és kérd meg h erőszakoljon meg(persze ami csak tőlle ktielik!)huuu kezd a fantáziám beindulni....na hagylak :D sok sikert! 20/f
2010. márc. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
El kell venni amije van, neked meg nincs.
2010. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!