Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 évesen szégyellem a szüzess...

20 évesen szégyellem a szüzességem, és titkolom. Gáz?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, és titkolom, hogy még nem feküdtem le senkivel. Nem vagyok csúnya, dagadt, egyszerűen félénk típus, aki könnyen sebezhető, és ezáltal távolságtartó a fiúkkal szemben. Eddig a párkapcsolataimban mindig csak csók volt, egyszer volt petting, de nem éreztem jól magam, valahogy nem izgultam fel kellőképpen, de ez szerintem nem a srác hibája volt, hanem az enyém, mert nem engedtem el magam. Most van egy nálam fiatalabb srác, akit kezdek nagyon-nagyon megkedvelni, de mikor kérdezte, hogy mikor vesztettem el, hazudtam, és kitaláltam egy életkort. Nem mertem bevallani, hogy még szűz vagyok. Szégyellem, mert manapság ez már nem "divat".., meg ő egy fiatal srác, nem biztos, hogy ő úgy fogná fel ezt a dolgot, hogy büszke lehetek rá.. Félek, ha kiderül, nem akar majd tőlem semmit. Én egy darabig biztos nem szeretnék még lefeküdni, egyszerűen érzem, hogy még nem vagyok felkészülve rá.. csak az a baj, hogy 20 éves vagyok, mikor fogom már akarni úgy igazán, és elengedni magam? :/
2010. márc. 5. 22:38
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
0%
gáz
2010. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?
2010. márc. 5. 22:39
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
én örülnék neki ha egy lány bevallaná hogy szűz:)
2010. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
64%
amúgy meg tök fiatal vagy,hová sietsz hajt a török?:)
2010. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Most ez kicsit más. De velem az volt, h a mostani baárátommal mikor összejöttünk anynira féltem, olyan volt mintha akkor veszteném el a szüzességem. El is mondtam neki mit érzek, már akkor lefeküdtünk párszor. Akkor mondtam neki lehet elsiettük, még nem kellett volna. Mondta, h akkor ne addig, míg nem szeretném, de hogy úgy se lesz jobb, úgy oldódok fel könnyebben ha csináljuk. És igaza volt:) Szóval csak bele kellett jönnöm. Már teljesen elengedem magam, nem vagyok feszült.
2010. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
:D Hajtani nem hajt, de sokan cikiznek.. tagadom, ha kérdezik, hogy szűz vagyok, de igazából akinek van egy cseppnyi esze, az látja rajtam..
2010. márc. 5. 22:41
 7/32 anonim ***** válasza:
78%
határtalan az emberi hülyeség ne foglalkozz ezekkel,ha meg szereted a srácot akkor add neki oda magad:) persze ha normális.
2010. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
74%

gáz

inkább büszkének kellene lenned rá

2010. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Köszi, ő normális, és ha minden jól megy, és türelmes lesz, állok elébe (szó szerint) :DDD
2010. márc. 5. 22:44
 10/32 anonim válasza:
Jaj, ez ismerős. Én 23 évesen vesztettem el, és én is füllentettem a lovagomnak, h már nem vagyok az. Megtörtént a dolog, nagy nehezen (nagyon feszült voltam), de neki nem tűnt fel semmi. Ő betudta annak, hogy ideges vagyok, mert már "rég voltam pasival, és az is csak egyszeri alkalom volt". Hát mi így jártunk. Ez már rég volt, azóta már gyerekem is van. (nem tőle!) :)
2010. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!