Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányérzet?! Alapvetően egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányérzet?! Alapvetően egy mosolygós, vidám lány vagyok, de az utóbbi időben nem csak a körülöttem levők, hanem magam is észrevettem magamon egyfajta változást.

Figyelt kérdés
Sokszor érzem magam magányosnak (annak ellenére, hogy sok jó barátom van), és hiányérzetem van. Nyáron megismertem egy fiút, akivel sokat beszéltem, az elején még nem foglalkoztam túl sokat vele, de most már ott tartok, hogy állandóan rá gondolok, mit csinál, hol van stb. Hiányérzetem van, ha nem beszélünk. Ilyen erős érzésem még sosem volt olyan iránt akivel csak interneten tartottam a kapcsolatot. Mi a teendő, hogy változzon valami, újra a régi legyek? És egyáltalán normális dolog ez?! 18/l
2011. szept. 14. 20:23
1 2
 1/12 Timi: ) ***** válasza:
Próbáld felvenni a kapcsolatot a fiúval többet beszélgetni esetleg találkozás ha lehetséges.Másrészről kissé belebetegedtél pszichésen ebbe a dologba,jobban tennéd ha kimozdulnál otthonról,menj el barátnőkkel ide-oda és már nem fogsz annyit agyalni ezen a fiún meglátod,lépj idejében,nehogy azon vedd magad észre,hogy depressziós lettél.Legjobbakat!
2011. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A találkozás szerintem nem lehetséges sajnos a távolság miatt..ki szoktam mozdulni,illetve próbálom elterelni a gondolataimat, akkor rossz mikor egyedül vagyok itthon,mert olyankor mindig rá gondolok,illetve,hogy mit tehetnék.. /: és köszönöm! : )
2011. szept. 14. 20:33
 3/12 life is beautiful ***** válasza:

igen. nagyon fontos hogy ne gondolkodj egyoldalúan, csinálj többfélét. ha nagyon "ráfeszülsz" a srácra, nem fogsz túl jól kijönni a dologból. gondolom járni akarsz vele.

mi zavar tulajdonképpen? a magány?

én ha egyedül vagyok otthon én csak fészbuk,youtube megy ,nagyon unatkozom ,magányos vagyok olyankor. ilyen a jellemem ,az ember változik ahogy te is

téged tulajdonképpen az zavar hogy zavar az hogy magányosnak érzem magad ha egyedül vagy? :D dehát ez természetes

2011. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

igen erős érzéseket táplálok iránta, és igen szeretném,de mivel nem lehetséges nem élem bele magam a dolgokba. Nem vagyok pesszimista,és hiszem,hogy semmi sem lehetetlen,de ez elég kilátástalan helyzet úgy érzem..különös sokszor megmagyarázni se tudom ezt az érzést, tulajdonképpen az zavar,hogy amióta "megismertem" beférkőzött az agyamba,körülötte jár az eszem,túl fontos lett,és ez nem jó,mert nem helybeli.Elmondani persze nem fogom neki.

Amúgy ez nem olyan magány:D mmint amit én érzek annak, az más fajta,olyan amitől tényleg szomorú,és tanácstalan leszek.

2011. szept. 14. 20:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy veszélyes betegség. Úgy nevezik szerelem. Bár még csak kezdődő stádiumban van, a tünetek már előrehaladottak.
2011. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:/
2011. szept. 14. 21:25
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves 18l!!! Én hasonló helyzetben vagyok voltam több személybe is bele szerettem a facebookon már már annyira bele ivódott a fejembe az illető hogy ha felkeltem egyből rá írtam sokáig sokat beszéltünk akár napi 10h aztán 1x megmondtam h mit akarok meg nézet képeken és nemet mondott 2 hétig padlón voltam mert a barátság és a közös nevezők megvoltak de neki a külső súly előrébb van neki hát barátok maradtunk de azóta szar rám! de én úgy vagyok hogy mindent meg kell tenni azért hogy boldog lehess mert más nem teszi meg helyetted ezért mond meg neki ha valamit érez irántad le fog menni!!! És ne félj a pofonoktól néha van úgy hogy nem tudsz fel állni de akkor jön valaki ki segít talpra állítani sok szerencsét kívánok!!!!


19f

2011. szept. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Huuhh:/igazad van egyébként,egyszer élünk,inkább jobb megtenni mint megbánni,hogy nem tettem meg. A gond csak az,hogy mivel lány vagyok,úgy érzem sok lenne,ha elkezdeném mondani a dolgokat,érzéseimet. Mivel online beszélünk nem látom,hogy reagál rá, valóban úgy gondolja-e a dolgokat ahogy elmondja stb. Tényleg így van,de remélem a vége nem koppanás lesz..bár nem tudom ebből az egészből mennyire sülhet ki jó dolog.. és köszönöm!!
2011. szept. 14. 23:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a mai világban oly mind1 hogy ki kezdeményez csak mondjúk ki a mit gondolúnk am azt nem túdhatod hogy mit gondol de ha komolyan gondolja akkor talízni fogtok és ha csak játszik azt ne éldmeg nagyon rosszúl hisz netes kapcsolat ami nem annyira életbe vágó 1x mindenen át kell esni meg sose túdhatód hogy mit hozz a holnap!!!


a tegnapi válasz adó: 19f

2011. szept. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nemtudom,hogy reagálná le,ha elmondanám neki a dolgokat..mmint amit gondolok vele kapcs. félek a választól. Amúgy igazad van, tényleg nem tudhatjuk... :)
2011. szept. 15. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!