Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 éve vagyok kapcsolatban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 éve vagyok kapcsolatban egy nős férfival. Kalandnak indult, de egymásba szerettünk. Gyakran kerül szóba a válás, de ő nem mer lépni. Neki-nekirugaszkodik, de... Ha én tálalok ki helyette, mire számíthatok? A várakozásnál bármi jobb... Vagy mégsem?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 09:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%
Mekkora egy ócska ribanc vagy, nős férfival NEM kezdünk. Ne tedd tönkre az ő házasságát az önző érdekeid mentén. Lehet azért nem mer veled szakítani már 8 éve, mert ilyen önérzetes buta liba vagy, és elmondanád a feleségének...
2008. júl. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%
tudod, első hozzászóló, egy ilyen kapcsolathoz 2 ember kell, ugyhogy ne a nőt hibáztasd.ha úgy veszed, szegény csak az érzései rabja lett, de a hapsinak már volt családja, felesége, és cserbenhagyta őket. na, ki is az önző? hát nem a kérdező.a kérdezőnek csak annyit tudok mondani, hogy ne haragudj, de ha tényleg olyan fontos lennél neki, akkor már elvált volna, nem?
2008. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
40%

Ne próbáld meg más családját aljas szándékkal tönkretenni, ha már egyszer neked nem jutott családos élet, mert arra nagyon rábaszol! Veszélyes egy bosszúálló ex feleség, és nem mellesleg ha még nem esett volna le a faszikám csak azért viselt el 8 hosszú évig mert a saját hiúságát ápolta vele hogy képes 2 nőt is a kezében tartani, és a kaland izgalmáért is hogy feleség mellett kamatyol egy másik picsával, de könnyen belátható ha ez az állapot felborul rövidesen más után néz, mert megint 2 vasat akar a tűzbe tartani.


Az meg másik nézőpont hogy undorítóan aljas családosokkal kikezdeni, ha már egyszer neki nem volt önuralma hogy lakatot tegyen a faszára legalább te leállíthattad volna te cafka! És nem azzal a kangörcsös szerencsétlennel baszol ki ezzel hanem szegény csajjal akivel együtt élt meg a gyerekekkel ha vannak neki! Ó ég csak engem ments meg az ilyen nyomorult kísértőktől ha egyszer megtalálom a feleségemet...

2008. júl. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
51%

az elso hozzàszolohoz:nem kellene ilyen ocsmàny szavakat hasznàlnod,föleg nem itt!!!!!

nem ez az illetö akivel elöször történik meg ilyen dolog.

nös férfival ne kezdjen????

és anös férfi miért lépett félre?$

a kérdezöhöz:8 év hosszu idö,ezek szerint csak komolyan vesz téged,de az is lehet hogy a feleségét megszokta,gondolom gyereke is van,meg fél az ismerösök véleményétöl is.adj neki idöt,ne talàlkozz vele 2 hétig aztàn eltudja dönteni,hogy ki is kell neki igazàbol.persze ezt egy életen àt nem lehet csinàlni,hogy veled is meg a feleségével.elöbb vagyutobb lesz eredmény.ne te tàlalj ki,mert abbol csak botràny lenne.elrontassz mindent.de ne huzd az idöt,lépnetek kell!!!!!!!!!!!!

2008. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
35%
Első hozzászóló: igen, a pasi is hibás, de ettől még mindig két ember kell hozzá. És most a kérdezőről van szó, aki aljasul ki akar cseszni a családdal. Hát ez az a normális. A pasi is szemét, de NEM RÓLA VAN SZÓ, értsétek már meg, ti liberális fostalicskák.
2008. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%

Undorító, h egyesek elítélik az ilyen nőket, közbe TI IS PONT ilyenek vagytok! Max. nem valjátok be. De nem hiszem, h a szerelemnek és a szenvedélynek a nagy többségben lehetne parancsolni..

Mindannyian csinálunk olyat, amit nem szabad, még akkor is, ha nem valjuk be. És csinálnátok is. Így könnyű játszani, h ki milyen tisztességes.


Kérdező: szerintem ne lépj semmit, meg tönkreteheted a pasival lévő viszonyodat is. Valami oka csak van, h nem mer lépni? Inkább győzd meg róla, h döntse el végre , mit akar, ha így boldog, akkor ok, maradjon a feleségével, de ha veled lenne boldog, merjen vmit tenni a saját boldogságáért!

A pasiknak könnyű, amíg nem állsz a sarkadra, addig ő marad ebben a kényelmes pozicióban.

Szóval, ne várj, de ne így lépj. 8 év az sok idő, ennyi idő alatt azért a bátorságot is össze lehetett volna kaparni..

2008. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
57%

Kedves válaszoló. Lehet, hogy TE ilyen vagy, ÉN nem. Attól, mert néhány nő és néhány férfi ilyen, még nem jelenti, hogy felmentést kell adni bárkinek is.


Az a baj, hogy ebből a pasi már nem tud kilépni, pedig szerintem már nagyon szeretne, csak a nő fenyegeti, ha nem is direktbe, de a pasi érzi, hogy megtenné, ha otthagyná. És még nem is biztos, hogy a csaj tudja.

2008. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Kedves (és nem túl kedves) Válaszolók! Köszönöm a hozzászólásokat, amelyekből itt-ott a sötét éj halvány fénye dereng, akiknek gőze nincs az életemről, mások saját elrontott párkapcsolatuk manifesztálódott szimbólumát látják bennem, míg kevesek talán átérzik, és reálisan szemlélik ezt a nehéz élethelyzetet.

Szeretném leszögezni: eddig soha nem merült fel, még éreztetés szintjén sem az, hogy kitálalnék a feleségének, ugyanis ő tudja, mondhatni kezdettől, de ragaszkodik a pozíciójához, és nem ő fog borítani...

És talán hihető számotokra, hogy 8 évig elég nehéz valakit "megfélemlítéssel" egy kapcsolatban tartani... ez nevetséges...! Köszönöm a hozzászólásokat, de nem ártana, ha egy (ex)sorstársam is írna pár szót akármelyik oldalon élte is meg a történteket...

2008. júl. 1. 12:12
 9/28 anonim ***** válasza:
58%
Immár két levelet kaptam kedves kérdezőtől, hogy mekkora egy paraszt vagyok, és nem is ismerem az életét. Oké, honnan is ismerném 2 sorból? De. Ettől még undorító dolog házas emberrel kavarni. Csak mondom. És az, hogy ide leírtad, hogy "én tálalok ki helyette" (nyílván a megkérdezése nélkül), az arra utal, hogy igenis megvan benned a szándék, és hogy nem akartad éreztetni az nem azt jelenti, hogy nem éreztetted.
2008. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
51%

Felháborító, hogy ilyen véleményetek van... mindig a szerető a ribanc, az utolsó kurva, amiért KIKEZD egy nős pasival, de! Tudtommal a nős pasi fogadott hűséget, ő az, aki hazudik a gyerekeinek, a környezetének.. mindenkinek..! Miért a kívülálló "harmadiknak" kellene vigyáznia a pasi családjára?? Ha egy férfira annyira vigyázni kell, nehogy félrelépjen, akkor már megette a fene... én személy szerint k.rva mérges vagyok az ilyen férfiakra. NEKI van felesége, családja, NEKI kell tudnia, hogy hozzájuk tartozik... az én életemben is volt hasonló és én (szemét ribancként szerintetek) azt sem tudtam, hogy nős!!! LETAGADTA az egész családját. Akkor ki itt az aljas??? De mindegy, ebben sosem lesz egyetértés. Pedig nem a harmadikat kellene okolni. Amikor én voltam "szerető", pl nem is tudtam róla. :-(

A kérdezőnek: 8 év nagyon sok idő. Sztem lépnetek kell, adj neki egy kis időt, mondd meg neki, hogy nem akasrz örökre az ő szeretője lenni és mindig mindent egyedül megoldani, mintha senkid nem lenne... nem tudom menniy idős vagy, de a saját életedreis gondolj, Neked is kell párt találni magadnak, de az ne egy nős ember legyen, mert akkor midnig csak magad leszel. :-( GOndolja át, ha tényleg szeret és veled akar lenni (melletted ébredn, melletted elaludni úgy, hogy Te szuszogsz mellette és az élet apró örömeiben és bánataiban is osztozni veled) akkor lépni fog. Te ne tálalj ki, magadat hoznád megalázó helyzetbe, annyit még ő sem ér, hidd el. A fasz válaszokkal meg ne foglalkozz, gondolom ők a megcsalt feleségek, vagy a férjek akiket az asszony csalt meg. Az ő indulataikat is meg lehet érteni. Remélem segítettem.

2008. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!