Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnék lefeküdni már a...

Szeretnék lefeküdni már a barátommal de félek. Mire számithatok a szexel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
15 vagyok és szeretnék a barátommal sexelni de félek hogy féjni gog vagy nem fogom élvezni. Mire számithatok? Mit fogok érzni? Féjni fog vagy nem?
2010. márc. 12. 17:47
1 2
 11/14 anonim válasza:
69%
Én azt hallottam hogy az elsőnél valakinek fáj és vérzik, valakinek nem fáj és nem vérzik.DE legyen előjáték és akkor szerintem nem lesz baj.
2010. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Ne félj, nem fog fájni, ha a barátod igazán odafigyel. Ha meg mégis fáj, akkor azt ne egy hatalmas szenvedésként képzeld el, hanem egy kis feszítő érzésként.
2010. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
újra és újra leírjuk: 15 évesen egy kapcsolatban nincs helye a szexnek! A sok félelem meg aggodalom is ezt jelzi. Akkor jó szexelni, amikor megvan az a kölcsönös bizalom, ami elveszi a félelmeket. Ez nálatok még hiányzik! Kell még elteljen idő (sok-sok hónap), hogy megerősödjön a kapcsolatotok, és teljes bizalom alakuljon ki egymás iránt. Addig is sok más módon is ki lehet fejezni az egymás iránti szeretetet!
2010. márc. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segitettetek :P
2010. márc. 13. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!