Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak, ha túl szűk...

Mit csináljak, ha túl szűk vagyok és emiatt fájdalmas a szex? Nemrég vesztettem el a szüzességem, de szerintem nem a szűzhártyámmal van a baj.

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy talán ha fájdalomcsillapítót vagy menstruációs-görcsoldót vennék be előtte, az használna... vagy esetleg valami módszer a hüvely ellazítására...? Pl. légzéstechnika, mint szülésnél...?
2008. szept. 10. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne vegyél be semmilyen gyógyszert!:)

Elötte a barátod sokat kényeztessen és ujjazzon(ne csak 1 ujjal!)szép folyamatosan...lazulj el amennyire csak tudsz!

2008. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ilyen témájú kérdés volt már,használd a keresőt!

Addig is néhány tipp: pettingeljetek sokat, ujjazzon meg a barátod egy ,majd 2 ujjal,hogy tágulj. Ha ez már nem fáj,csak akkor jöhet a szex! Hosszú legyen az előjáték, izgasson fel nagyon a párod,mielőtt belédhatol.Ha nem vagy elég nedves,használjatok síkosítót. Próbálj meg teljesen ellazulni,engedd el az izmaidat. Amíg félsz a fájdalomtól ,addig ez nem fog menni,tapasztalatból tudom.

Egyébként szerintem a legtöbb nőnél elkerülhetetlen az,hogy az első néhány alkalom fájjon. De minden egyre jobb lesz, a fájdalom is el fog múlni. Kitartás!

2008. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok... Még annyit akartam,hogy inkább ne vegyél be gyógyszert! Főleg a görcsoldóval semmit nem érnél,gondolom a hüvelybemeneted fáj,ahol a szűzhártyád van (volt), nem pedig a méhed.
2008. szept. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Nincs olyan, hogy 'túl szűk' vagy. A legkisebb pesszárium 6 cm - és az is befér. A kisbaba feje 10 cm lesz majd.

Csakis lelki oka lehet. Vagy túl száraz vagy...

Jól írták le idáig - de a görcsoldó azért segíthet egy kicsit. Viszont ne használd, különben rászoksz. Ezek lényegében ugyanabból készülnek, mint a kábítószerek.

Inkább igyatok 2 korty bort.


Sokkal fontosabb az, hogy el tudd engedni magad. Tehát MINDENT tegyél meg ezért: kellemes, biztos környezet (ne zargasson senki), jó előkészítés, sok gyakorlás előtte (1 ujj, 2 ujj, 3 ujj - és csakis úgy, hogy kellemes érzés legyen) - és ne határozzátok el, hogy 'na, most aztán meglesz'. Csak finoman, óvatosan.

2008. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
huh hát ezek közül kb. mindennek az ellenkezőjét csináltuk... nem izgatott fel eléggé sztem :s na mindegy köszi a válaszokat.
2008. szept. 10. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!