Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalommal kapcsolatban...

Első alkalommal kapcsolatban lenne néhány kérdés. Írnál?

Figyelt kérdés
Tehát, én fiú vagyok, nekem első alkalom lenne, és a másik fél meg egy lány:) És nem vágom hogy hogy szokott menni. Gondolom mennek a dolgok, közben szépen berakom. utána? Pakolom, szépen, ahogy kell:D a lánynak mindig van orgazmusa? Ha a fiú hamarabb megy el mint a lány, akkor az gáz, ugye? Hogy ne menjek el hamarabb, az ér, hogy kiveszem, és ujjal izgatom közben? Hogy megy ez, valaki segítene? nem akarok beégni..:$
2010. márc. 19. 21:07
1 2
 11/11 anonim válasza:

ha a csaj szűz még akkor nem fog elélvezni ..

és ez természetes , hogy a csaj hamarabb megy el mint a pasi . mert ugye a csaj az többször is elélvezhet egy alkalom alatt . és ne úgy fogd fel a dolgokat , hogy gáz vagy nem gáz .. és azért h ne élvezz el hamarabb van sok praktikus 5let :D például időnként kiveszed kicsit , ő a szájával izgat , te is őt ha úgy van ingered . vagy mielőtt érzed , hogy huh , most nagyon a csúcson vagy és már mindjárt jön a "végtermék" akkor előtte 5perccel kiveszed és akkor megint egy kis nyali-fali :P ha akarsz irj levelet :D és jó szórakozást ;) a fő hogy ne parázz :D

2010. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!