Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy szűz lánynál meddig fog...

Egy szűz lánynál meddig fog fájni a szex? Azt mondják ez mindenkinél más. Csak mert 1ső együtt létnél nem annyira fájt, a 2iknál jobban és egyáltalán nem vérzett. Függ attól is, hogy mennyire lazul el?! 3ik is fájni fog?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 17:28
1 2
 11/12 kislany3 válasza:
nekem is epp igy volt h az elso kevesbe fajt mint a masodik.es en sem vereztem.hat ugy az elso 4-5 alkalom fajt(pedig rendesen benedvesedtem meg ellazultam,csak hat akkor is nagy volt a penisze en meg szuk) de ki lehetett birni,azert nem sikitoztam :) de ne aggodj a tovabbiak karpotolni fognak erte,hajra gyakorolj :)
2012. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Az első mikor behatolt akkor fájt 1 kicsit :) A második sem volt a legjobb érzés de fél perc után már semmit nem éreztem :) Akkor szokott picit fájni mikor türelmetlen és nem hagy elég időt az előjátékra de az is majdnem,hogy rögtön elmúlik :)
2014. nov. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!