Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Életemben először, megpróbálta...

Életemben először, megpróbáltam magamnak a felhúzni a védőfelszerelést. Sikerült is. Nem tudom, hogy ez jól van-e így? Lentebb több.

Figyelt kérdés

Szűz vagyok még.

Igazábol, eloszor csak 2 ujjal akartam, de alig akart legurulni, igy szepen marokkal csinaltam es ugy jol rament.


Viszont nemtudom mennyire kell ennek feszulnie, meg hogy a meretek hogy vannak.


Olvastam itt nemreg, h be kell fogni a veget...de nem ertem hogy miert. Nekem ott(csak ott) maradt egy ilyen kis levegos resz, ami nyilvan a raktar, ahova a sperma kerul.


Igazabol, gumiba kivertem es igy a makkomnal a gumi felso resze igy le-le csuszott v nemtudom, de nem levegos lett hanem ilyen vakum keletkezett. Tehat amikor marok le akkor kis hely fent, marok fel akkor lett vakum.


Mi nincs rendben? Mit csinaljak mashogy?


Sry az 2vel ezelotti megfogalmazasert, de csak igy tudtam kihozni.


2010. márc. 29. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a módja a felhúzásnak, hogy befogod a végét, ahogy te is írtad. Éppen azért, hogy ne legyen ott levegő. Nem elég, hogy az élményt elrontja ha levegős, de könnyebben le is jöhet rólad közben. 22/f
2010. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

???


Ha nincs ott levego, akkor hova kerul a sperma? En nem fogtam be a veget, csak szimplan felhuztam es ott a legvegen egy ilyen kicsi levegos resz maradt.

2010. márc. 29. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Be kell fogni, különben majd kiszakad.

És próbáld ki, bele fog menni... Nem a levegőtől megy bele..

2010. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
v annak is kiallo resznek is vakumosnak kell lennie? tehat ugy h befogom es ugy guritom? igazabol nem neztem utasitast..
2010. márc. 29. 19:20
 5/6 A kérdező kommentje:

senki tobbet?


akkor csak az a lenyeg h ne legyen ott levegos?

2010. márc. 29. 20:15
 6/6 anonim válasza:
Felállítod a cerkát. Megfogod a kezedbe a gumit. Befogod a két ujjaddal a spermazsákot (azért kell, mert ide fog belemenni az anyag, ha levegő marad benn, akkor kiszakadhat mikor ügyködsz, illetve kellemetlen) utána pedig lehúzod a tövéig, persze közben végig összefogod a zsákot. Ha nem vagy körülmetélve, akkor lejjebb fog csúszni, régen nekem is ez volt a gondom, aztán a párom miatt metéltettem magam és most már nem csúszik le.
2010. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!