Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megpróbáltam. Áhh, h lehettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáltam. Áhh, h lehettem ekkora barom?

Figyelt kérdés

Nemrég tettem fel itt egy kérdést. A lényege az volt, h elvileg mindketten bejövünk egymásnak, de egyikünk sem mer kezdeményezni. Aztán végül is fogtam magam és ráírtam chaten.Egy ideig eldumálgattunk, sablonosan. Aztán csak, mondja, h milyen jó csaj a testvérem. Megnézte a adatlapját és téll tök szép, de nagyon rosszul esett. Aztán nem írtam neki többet. Szerintetek ezek után? Hagyjam a francba, mi?

18/L


2011. jan. 30. 11:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2011. jan. 30. 11:39
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hát.. ez elég egyértelmű jel volt arra, hogy nem te tetszel neki.. hagyd. . . : /
2011. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hú, sajnállak. :( Bár lehet, hogy teljesen másképp állna hozzád, ha tudná, hogy nem csak mint barát kezeled. Vagy nem tudom. De szerintem vagy mondd el neki, hogy mi a szitu, vagy felejtős.


p.s.: kezdek kíváncsi lenni, hogy nézel ki. ;)

2011. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hagyni kéne...


Mert vagy vonzódik hozzád, de akkor igen otromba módon bír udvarolni.


Félreértetted a közeledését, mert valójában rajtad keresztül szeretne a tesódal kapcsolatba kerülni:(

2011. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A tesomat nem is ismeri, csak nézegette az adatlapomat és ott látta. :S elegem van....
2011. jan. 30. 11:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( De tudod, aki nem látja meg benned önmagadat, azzal lehet, hogy jobban is jársz, hogy nem jöttél össze vele. Hidd el, lesz olyan pasi, aki tényleg észrevesz, és akinek Te jelented a mindent.
2011. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Komolyan mondod, és nem sajnáltatni akarom magam, de sztem ilyen ember nincs. Mm olyan, akinek kellenék...
2011. jan. 30. 12:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Jah, ismerős érzés, én ugyanígy vagy, csak pasiként.
2011. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, h ezek után, h fogok egyáltalán a szemébe nézni:S szánalmas vagyok...
2011. jan. 30. 13:06
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Na figyu! Egyáltalán nem vagy szánalmas, csak nagyon csalódott. Te egy nagyon értékes nő vagy!
2011. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!