Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon korai lenne kipróbálnom...

Nagyon korai lenne kipróbálnom a sex-et?

Figyelt kérdés
(13/L) folyamatosan hallom a többiektől, hogy milyen jó a sex és már nagyon érdekel! Gondolom majd mondják, hogy még túl fiatal vagyok de nagyon kíváncsi! :S:S
2010. ápr. 15. 14:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

A te döntésed, a te felelősséged...


Minden esetre sztem korai, bár én is 13 voltam az elsőnél... Igaz én fiu vok :D


29/F

Zs.

2010. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát dugasd szét magad minél előbb, gratulálok. Másik dolog h 13 évesen még büntetendő. 0 rosszindulat.
2010. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Azt sem értem, hogy mért büntetik. Ez természetes dolog nem?:O
2010. ápr. 15. 14:55
 4/27 anonim válasza:
100%
Igen, de nem 13 évesen wazzeg. Ilyenkor még nem vagy döntésképes a törvény szerint
2010. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
100%

Szerintem csak simán kíváncsiságból ne próbáld ki,csak ha van olyan akivel már régóta együtt vagytok,szeretitek egymást.Egyéb körülmények között meg fogod bánni a későbbiekben. De ha mégis kipróbálnád akkor legalább rendesen védekezzetek,nem hiszem h szeretnél babót 13évesen.

üdv

21/L

2010. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
100%
13 évesen tényleg abszolút nem vagy döntésképes, én sem voltam anno. Ez nem olyan, mint pl. a cigi. itt a testedről van szó és az első szexuális élmény egy életen át meghatározó marad. Várj szerintem. Én is vártam és nem bántam meg. A többieknek meg csak a szájuk nagy, tanuld meg, hogy az életben mindenki nagyobbat akar mondani a másiknál.
2010. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
ja, lemaradt: 22/F
2010. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Annyira nem érdekes az egész, hidd el, nem éri meg. Ha nagyon várod, csalódni fogsz. Megkérdeztem 18 éves nagylányomat, hogy utólag megbánta-e hogy 15 éves korában megengedtem, hogy nála aludjon a barátja. Azt mondta, igen, jobb lett volna, ha nem engedem még. Hidd el, lesz rá elég időd még. De csak az igazival, a nagy Ő-vel próbáld ki senki mással!
2010. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor még várok pár évet! (:

2010. ápr. 15. 15:08
 10/27 anonim ***** válasza:

14:55: Ha ennyire természetes volna a 13 évesek szexuális élete a törvény szerint, akkor ha elkapna téged egy pedofil, akkor nem lenne büntetendő. Gondolom ennek nagyon örülnél.


13 évesen nem hiszem, hogy van olyan ember, aki értelmileg és érzelmileg elég fejlett volna a szexuális élet elkezdéséhez.


Ettől függetlenül ez a Te döntésed, tök felesleges itt feltenni. Úgyis csak az idő múlásával fogsz rájönni, hogy hiba volt-e 13 évesen elkezdeni.

2010. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!