Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon korai lenne kipróbálnom...

Nagyon korai lenne kipróbálnom a sex-et?

Figyelt kérdés
(13/L) folyamatosan hallom a többiektől, hogy milyen jó a sex és már nagyon érdekel! Gondolom majd mondják, hogy még túl fiatal vagyok de nagyon kíváncsi! :S:S
2010. ápr. 15. 14:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Korai még a szex szerintem!!

várj még pár évet, és ne akarj csak azért lefeküdni valakivel, mert más korodbeliek már megtették [már ha kordodbeliekről van szó, szal 12-14 évesekről]..

2010. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
100%
Azért büntetendő, mert kiskorú vagy. És persze, természetes, de nem a Te korodban. Szerintem várj még vele. Nem vagy még elég érett hozzá (bár nem ismerlek, csak általában gondolom) és szerintem a lányoknál az első szex nem kíváncsiságból kell, hogy megtörténjen, hanem azért, mert érzed valakiről, hogy testestől-lelkestől az övé akarsz lenni. Bocsi, ha maradi vagyok, csak egy vélemény. 18/L
2010. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
várj egy 2-3 évet és akkor ikább már... de akkor is szerelemből tedd mert ugy jó :D 16/F
2010. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ha úgy érted a szexet, hogy hanyattvágod magad gyorsan valakinek, aki hajlandó megdugni, akkor még nagyon korai. Ha úgy is érted, hogy igyekszel megismerni legalább a saját testedet ( saját magadat simogatod, masztizol esetleg ), akkor nem olyan korai. Sokan már sokkal előbb kezdték. Ezzel készülsz is a szexre, meg olyan örömöt szerzel esetleg magadnak ami bizony szexuális élmény.
2010. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
IGEN NAGYON KORAI LENNE. Ne legyel mar fogyatekos, megis mit vartal? Istenem neked hol volt anyad, amikor beszelgetni kellet volna a mehecskekröl...
2010. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
Az első fáj:D mármint a legtöbb lánynak.Vagy nagyon sokszor csinálták a barátnöid vagy kamuztak:)
2010. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Na kapsz választ egy korodbelitől is!xD

én is 13 vagyok annyi külömbséggel h én fiu

Korai!Én is szűz vagyok(ami a mai világban meglepő)és nem is terveztem elveszteni.

2010. ápr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Utolsó: Én 2. oldalról az 1. vagyok, és én is 13 vagyok, szal nem csak te vagy korabeli, ck én nem írtam ki :D
2010. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
hát 1-2 évet minimum várj...:S ha csak 1 évet vársz akkor is csak úgy csináld hogy szereted az illetőt és te sem csak egy strigulás vagy neki...
2010. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
Asszem 5-x (nem tudom de sztem 5 a minimum)évre lecsukják a partnered.
2010. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!