Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan fura, eggyesek...

Miért olyan fura, eggyesek szerint ciki ez? (Tisztelet a kivételeknek)

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok még szűz...és akikkel ez a téma szóbakerült a legtöbbjük tisztára elcsodálkozott hogy te még szűz vagy?Aztán rákérdeztem hogy mert?Utána mindig mondják hogy nem ciki csak érdekes,fura...stb de úgy hogy látni a fejükön hogy szerintük ez gáz:S

Tisztelet a kivételeknek csak belőlük nagyon kevés van már csak sajna:S

És annyira fura már ez a világ hogy az lessz lassan a természetes ha 10 évesen nem szüzek vagy mi?:S

Persze kívánom már a dolgot eléggé meg jó lenne már de ettől függetlenül én nem érzem cikinek hogy még szűz vagyok.

Ti hogy látjátok ezeket?

Nemet,Kort írj!

És légyszives csak normális válaszokat!


2010. ápr. 15. 23:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok és 14 évesen vesztettem el, és nagyon jó volt, és imádok szexelni. Minél tovább "halogatod", annál több időt vesztesz el a "szexelhetésből" :) De te tudod, és szerintem nem ciki, csak egy nagyon jó dologtól fosztod meg magad :)
2010. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Azért mert még nem jött össze eddig?Szerinted tehetek róla?Nem direkt elhiheted...ezért fölös volt írnod.
2010. ápr. 15. 23:38
 3/29 A kérdező kommentje:
Am te is aztán 14 évesen:S Na mind1 nem az én dolgom.
2010. ápr. 15. 23:40
 4/29 anonim ***** válasza:

Azért fura, mert az emberek többsége - legalábbis akik beszélnek róla - fiatalabban veszti el. De egyáltalán nem ciki. Volt ma egy ilyen topik, abban írtam, hogy két pasim is volt, akik nálad jóval idősebben (25) vesztették el velem (persze nem egyszerre :D ), de nincs ezzel semmi baj. Ha találsz megfelelő partnert, akkor te is elveszíted, még egyáltalán nem vagy "kiöregedve".

21/L

2010. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
jobb hogy vársz az igazira mintha elveszted valakivel aztán megbánod, sztem egyáltalán nem ciki csak ez a mai világ..pff..én 18évesen szóval most nem rég és jó persze jó dolog meg minden de nem érzem azt h előtte közel 18évig kimaradt valami az életemből, elvoltam anélkül is:) és majd csak akkor feküdj le valakivel ha nagyon szereted megbizol benne stb. tudom h ez közhely de tényleg igaz különben megbánod;) 18/L
2010. ápr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Odaírtam, hogy nem ciki, csak olvasni tanulj meg először. És vannak a válaszomban idézőjelek is mert nem tudtam, hogy azért nem jött össze, mert nem akartad, vagy mert lehetőséged nem volt. Nem írtad oda. Én csak elmondtam a véleményemet. És amúgy érett voltam a szexre 14 évesen, mert nem egyszeri alkalom volt, hanem utána 2 évig voltunk együtt. És a kapcsolatunk elejétől számítva 5 hónap telt el az első szexig, úgyhogy mégcsak azt se lehet mondani, hogy beleugrottunk.
2010. ápr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Nem ciki, az jóval inkább, hogy ennyire érdekel mások véleménye. Lassan 19 leszek, még nem volt senkim, szeretnék már nagyon, de nem érdekel, hogy még nem volt úgy.. Csak remélni tudom, hogy nem hátrány..
2010. ápr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:

szerintem nem korfüggő, jó mittomén 13 évesen korai, de nem ciki ha szűz valaki huszon x évesen sem... olyan is van aki hónapokig vár mire lefekszik a párjával, és mégis megbánja később, meg olyan is aki nem vár 1 hetet se és mégis szép emlék marad...én nem vártam vele sokat, éreztem hogy ennek így kell történnie (a nem sokat az konkrétan 5 nap :$) akkor 16 voltam, nem vagyok egy ribanc, igaz akik tudtak a dologról azoktól megkaptam h ne csodálkozzak ha ennek 1 hét után vége lesz, mert csak erre kellettem, de nem lett igazuk, és azóta is együtt vagyunk xD életem legjobb döntése volt:D

18/l

2010. ápr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
sztam az gázabb ha lehetőséged se volt :P:P leszólod azokat akik korábban elvesztették, de úgy tűnik belül már te is szeretted volna elveszteni csak nem adódott rá lehetőség :P hát tegyél érte!
2010. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Nem leszóltam oké???

De attól még nem kéne bunkóznod:S

2010. ápr. 16. 00:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!