Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Terhes maradhatok, ha a...

Terhes maradhatok, ha a baratom betete, de nem elvezet el benem, meg utana sem.1x 2x tete be szoval sperma nem hinem h kerulhetet a huvejembe, ha nem elvezet el. Segicsetek leci, nem vedekeztunk, terhes maradhatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 00:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
19%

Ne foglalkozz a fenti barmokkal, az előttem szóló ne vegye magára. Egész hajnalban mindenkihez ilyeneket írtak.

Hát öö, a helyesírást gyakorold :) Bocsi, erre pikkelek :)

Szóval... Előváladék izgalmi állapotban mindig van egy férfi péniszén, amiben lehetnek sperma sejtek. Hiába nem élvez el, meg tud termékenyíteni. Igen kicsi az esélye és általában az ilyen méhen kívüli terhesség lesz, de megtörténhet. Várd meg a havidat, ha nem jön meg, akkor nőgyógyász. Üdv.

2010. ápr. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem nincs semmi baj, csak ne idegeskedj!! Vannak olyanok, akik hónapokig, évekig próbálkoznak rendesen, h gyerekük legyen..és még sem sikerül. Szóval csak nyugi, elég kevés az esélye, h terhes vagy.
2010. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kevés az esélye, de ha nem védekeztek, előbb utóbb teherbe fogsz esni. Miért nem használtok valamilyen fogamzásgátló eszközt? Egy éven belül abortuszra szeretnél menni?
2010. ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
terhes maradni?:D szóval az vagy, vagy mi?
2010. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsanat h "marathatok"ot irtam.nem magyar vagyok ezer bocs.Es a hejes iras miat is.Es koszonom a valaszokat,segitetek kicsit megnyugodni.Szerintem nem lesz baj.Banom h nem vedekeztunk.hujeseg volt.koszonom meg egyszer a valaszokat:)
2010. ápr. 25. 12:41
 6/11 nusz ***** válasza:
LEHETSZ TERHES AZ ELŐVÁLADÉKTÓL IS!!!!!
2010. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
IGen, lehetsz terhes.
2010. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, megtörténhet. Én is csak azt tudom mondani: amennyiben nem jön meg, amikor szokott, akkor keress meg egy nőgyógyászt, és ők meg tudják állapitani, mi a helyzet. (Ha szerencsédre még sem lennél az, legközelebb óvatosabbak legyetek). Remélem segitettem valamennyit.


23 / F.

2010. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

már bocsi de ha nem vagy tisztába a következményekkel akkor miért mentél bele?tényleg nem akarok kötekedni csak szomorú látni hogy ilyen ez a mai világ..

én is azt tudom javasolni mint a többiek és (ha még nem történt meg) szerintem beszélned kéne a szüleiddel is.nemtudom milyen kapcsolatban vagy velük de gondolom félsz

velük erröl beszélni de gondolj bele ha baj van..

remélem egy picit segítettem.:)

2010. ápr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.teleg egy hujeseg volt,megondolatlan voltam.igyis felek,nem zavarnak a negativ kritikak mivel igaztok van,csak remelhetem h semi baj nem lesz:(igyis ki vagyok akadva,ha 5odikeig nem jon meg,akor biztos ideg beteg leszek,mar igy is nagyon ki vagyok akadva,es irtora felek.mar mindenkit es mindent vegig olvastam,es kerdeztem.koszonom a valasozkat es varom tovabra is.szeretnek vegre megnyugodni,felelosegtejes vagyok,de ez egy oriasi kivetel volt,es egy oriasi marhasag,ami miat most nagyon felek:(
2010. ápr. 27. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!