Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, de tudom, hogyha ez kiderülne, csak elkerülne engem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
12/L, és... És tudom hogy még nem kéne ilyesmin törnöm a fejem, de én se így akarom... Ő nem így érez irántam, sőt, mostanában ő már nem keres föl beszélgetni, csak én őt, ezzel rendszeresen idegesítem is...
2011. okt. 24. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor maradj a valagadon...
2011. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most megsértődhetnék... De igen, kb én is ennyire jutottam.
2011. okt. 24. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
hát szerintem vald be neki :) ha meg elkerül akkor de se keresd az ő társaságát és akkor ő majd azt hiszi hogy nem vagy igazából belé szerelmes és akkor mind a 2-en jól jártok :)
2011. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Valahogy nem tudnám kinyomozni, hogy ő hogy érez valójában? Mellesleg... Minden lány haverjával ölelkezik, csak velem nem...

Hű, hihetetlen, hogy mind mostanáig észre sem vettem mi a helyzet... :( Akkor azthiszem, a kérdés már nem is aktuális igazán.

2011. okt. 24. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet ,h. azért nem ölelget téged mert te több vagy neki? és ő sem akarja elrontani a barátságotokat? kérdezd meg van e vki aki tetszik neki, de csak finoman, vagy kérj meg mást, de csak is olyat akiben megbízol és ,h. nem adja tovább :D
2011. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vámpírka99 válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet volt csak pluszba még az a volt barátom tesója volt... Szerintem hagyd a fenébe...
2011. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%
mi a f.szt akarsz? 12 éves csitri b+...nem ilyenekkel kéne foglalkoznod -.- szánalmas
2012. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Valld be neki mit érzel!!!!!!!!!!
2012. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lett belőle vmi?
2015. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!