Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megismertem egy 34 éves...

Megismertem egy 34 éves férfit. Az egyik haverja elárulta, hogy nehéz eset, szűz még. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Normális ember, közép végzettséggel kicsit jámbor fajta, de nekem bejön! Több lány haverja is van!

Ilyen létezik, hogy még nem volt nővel ennyi idősen?

5 hónapja járunk, de eddig még nem volt semmi, csak puszi és ide-oda megyünk.

Létezik 34 éves szűz? Meleg lehet, vagy impotens?

29/N


2010. máj. 9. 18:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló vagyok - Felnőtt nő vagy, és már 5 hónapja jártok. Nem értem, hogy milyen kapcsolat a tiétek, ha még csók sem volt, és hogy lehet az hogy a szex még nem került szóba - vagy ha szóba került, akkor szerintem már az ilyen problémákról beszélnetek kellett volna.

Szóval szerintem ne halogasd tovább a dolgokat, hanem beszéld meg vele az ilyesmit. Utána mehet a szex. Ha pedig stresszel, nem megy neki, akkor vegyetek vágyfokozót, hogy ne legyenek ilyen gubancok ...

2010. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Hetente csak 2-szer találkozunk, így ritkák a találkák, de egyszer szerettem volna megcsókolni, csak hirtelen megijedt láttam a szemén, és inkább nem tettem. Mindig megszoktam a kapcsolataimban, h a férfi csókol. De lehetséges, hogy tényleg beszélek most vele.
2010. máj. 9. 18:58
 13/23 anonim válasza:
54%
kötözd le, vetkőzztesd le és ülj rá a merevedő faszára :D
2010. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%

18.30-as vagyok.


Igazán szerencsés férfi lehet, hogy egy ilyen megértő és türelmes nővel találkozott, mint te.


Kár, hogy az én korosztályomban szinte nincsen ilyen nő.:(

2010. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem aszexuális.
2010. máj. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
18:30-as, én is ezt akartam írni (2. válaszoló vagyok). - Én is nagyon örülnék egy ilyen türelmes, megértő nőnek.
2010. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Tényleg türelmes vagyok:)

Főleg azért, mert nagyon rendes ember, benne tudnék bízni és annak ellenére hogy szűz, nagyonis emberséges!

Csodálom, hogy nem volt eddig nővel... pedig szó szerint egy érték. Beszélgetünk mindenről de a szexről eddig nem nagyon.

De végignéz rajtam és mindig bókol, hogy csinos vagyok, gyönyörű, tünemény..stb. Néha átkarol, megsimít, magához húz, amolyan bizonytalanul, de nagyon jó...én vonzódom testileg is hozzá! Úgyhogy biztos nem aszexuális:)

2010. máj. 9. 20:02
 18/23 anonim ***** válasza:

Biztos fél, meg cikinek is érezheti, hogy még szűz, ami meg érthető is, manapság meg pláne, mert mindenhol azt hallani, hogy milyen ciki 18 év felett szűznek lenni (lassan én is annak érzem már...)

Türelem, türelem és még több türelem segíthet, még több beszélgetés, több alkalom találkozásra, ha ennyire vonzódsz hozzá, akkor minden rendben lesz:)

Én nagyon szurkolok, hogy sikerüljön:)

22/L

2010. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

ha szerencsétlen még nem volt nővel, akkor nem lesz egyszerű a dolgod, mivel ő ezt belül akkora tragédiának éli meg, h lehet hogy az első alkalmakkor fel sem fog neki állni, annyira görcsölni fog, az meg csak mégjobban belelöki a szakadékba.

Sztem a megoldás h nagyon finoman mond el neki, h sejted h még nem volt nővel, és ez téged nem zavar, ha erre megnyílik akkor az első alkalom után le sem fogod tudni vakarni magadról ;)


24/F

2010. máj. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hogy meleg, vagy impotens az kiderül akkor ha majd szexelni akarsz vele, de az is lehet hogy szűz. Vannak még csodák.
2010. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!