Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen fizikai, mentális...

Milyen fizikai, mentális következményei vannak vagy lehetnek a szex hiányának abban az esetben, ha valaki még szűz? (24L)

Figyelt kérdés
Kérlek értelmes válaszokat adjatok.
2010. máj. 15. 09:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
szerintem valamelyes szinten az önbizalmát csökkenti de sztem ha megtalálod az igazit nagyon örülni fog neki hogy szűz vagy :)
2010. máj. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Szesze ***** válasza:
100%
Semmilyen....gondolom maszturbálni szoktál, és az azért aközben is valamennyi hormon keletkezik, tehát nem hiszem, hogy bármi gond lehetne.
2010. máj. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Fizikai szerintem nem! Pszichikai meg akkor, ha folyton ezen aggódsz!
2010. máj. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Szesze ***** válasza:
46%
Ha nagyon el akarod veszteni, akkor szépen csípd ki magad, menj bulizni, és biztos, hogy kapsz ott pasit aki benne lenne egy egy éjszakásba. Egy kicsit igyál szerintem előtte mert úgy könnyebben fel tudsz szabadulni.
2010. máj. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Attól függ saját elhatározásból szűz, vagy a körülmények miatt.

Ha saját elhatározásból, akkor semmi.

Ha a körülmények miatt, és állandóan ezen pörög az agya, és ezt akarja görcsösen elérni, akkor bele lehet kattanni. De bármilyen más görcsösen akart célba is bele lehet, szal kb. ugyanazok a pszichológiai következményei, mint az életnek!

2010. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 éves vagyok, fiú és még szintén szűz.

Fizikailag semmiféle következménye nincs, mentálisan már annál inkább lehet. Ahogy előttem is írták, attól függ, hogy saját elhatározásból választottad, hogy mondjuk azzal veszíted el, akit nagyon szeretsz (és még mondjuk nem találtad meg), vagy mert így alakult bizonyos okok miatt az életed. Előbbi esetben mentálisan sincs semmiféle következménye, teszed amit helyesnek látsz. Ez a lényeg. Utóbbi esetben lehetnek gondok. Tényleg bele lehet kattanni a dologba. Főleg, ha mondjuk olyan miatt van, hogy nem tetszel önmagadnak, kicsi az önbizalmad stb.

Esetleg meg lehet kérdezni, hogy mi az oka? Mármint az előbb említettek közül (saját elhatározás vagy egyéb körülmények). Ha itt nem akarod leírni, mert olyan, e-mailben is válaszolhatsz. Engem érdekel!


FS

2010. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%
nézzél magadra aztán máris rájössz hogy milyen kóros következményei VANNAK ha valaki frigid és szociopata. kéziccsókolom
2010. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sem frigid sem szociopata nem vagyok. Így alakult, amit mások tizenévesen éltek meg az nekem kimaradt, akkor nem érdekelt, huszonévesen fejjel pedig nem tiniként viselkedik az ember. Közben sikerült kellő önbizalomhiányt is felépíteni, ami nem könnyíti meg ezt a helyzetet.
2010. máj. 15. 15:13
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

Ezt nem lehet elmondani, ki kell probálnod amig nem késő.24 évesen még nem annyira gáz .

Ki akarod probálni? Hol találkozzunk??

2010. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én 32/f vagyok. Én úgy 1 éve kezdtem nagyon kikészülni ez miatt.Nagyon fáj hogy nincs senki akinek jelentek valamit.

Még szakemberhez is jártam, de semmi javulás nem tapasztalható.

Egyébként meg FS mindent leírt.

2010. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!