Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen fizikai, mentális...

Milyen fizikai, mentális következményei vannak vagy lehetnek a szex hiányának abban az esetben, ha valaki még szűz? (24L)

Figyelt kérdés
Kérlek értelmes válaszokat adjatok.
2010. máj. 15. 09:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én 25 évesen vesztettem el, lány vagyok. És nem az igazival. Engem 22 éves korom után rettenetesen zavarni kezdett a nyomasztó szüzességem, pedig nem vagyok csúnya sem és kövér sem. De nem merek kezdeményezni, főleg ha valaki tetszik.

Szóval vártam...és már azt hittem, hogy scak én vagyok az egyetlen szűz, akkor már nem bírtam, bekattantam és lefeküdtem egy sráccal, aki jó ismerősöm, és túl lettem rajta. Lenyugodtam, de semmivel nem lettem rámenősebb, vagy vagányabb....csak megkönnyebbültem.


Szerintem a szüzesség 24 év felett mindenkinél hat a lélekre...nem is kicsit:(

Ha akkor nem lettem volna bevállalós még a mai napig szűz lennék.

2010. máj. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Szesze ***** válasza:

Egy egyszerű kérdés...

Elakarod veszteni? Vagy a szerelemre vársz?


Nekem is ilyen problémám van, csak kicsit jobban állok mert "csak" 18 vagyok. Eddig úgy vélekedtem, hogy a szerelemre várok, de ez egyre jobban kezd megváltozni, most, hogy mindjárt vége a sulinak, s jön az egyetem. Azaz kezdek felnőni. Nem akarok egy éjszakást de remélem, hogy a nyáron tudok valakit keríteni akivel persze járnék is de nem kell olyan nagy szerelem legyen. Csak szeretnék túl esni rajta, úgy ahogy a 22 éves lány is írta.


Te mit szeretnél?


-Gigi-

2010. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Szesze ***** válasza:

nem 22 éves lány hanem az aki fölöttem irt arra értetem.


Ha nem akarsz itt válaszolni beszélhetünk privátba is. Jó hasonló problémákkal "küszködőkkel" beszélni.


-Gigi-

2010. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Most már nem a szerelemre várok, de azért jó lenne, ha már elveszítem akkor olyan legyen akivel valamilyen kapcsolatom is lehet, mert az egész nem csak a szexről szól. Néha kétségbeesésemben arra is gondolok, hogy egy ismeretlennel jó lenne túl lenni rajta, de arra jutottam, hogy mindez semmin nem változtatna kiábrándító lenne az egész és a problémát sem oldaná meg.
2010. máj. 19. 17:58
 15/17 A kérdező kommentje:
A saját kérdésemet megválaszolva biztos, hogy okoz problémát, mivel az ember gátlásosabb lesz, egyre inkább nagyobb önbizalomhiánya alakul ki, kialakul egy olyan érzés, hogy úgy sem kell senkinek. Emellett azonban működésbe lépnek a hormonok és a vágyak, és a frusztráció amik általában akkor a legintenzívebbek, amikor a legkevésbé sem alkalmas.
2010. máj. 19. 18:02
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem fizikai következményei nincsenek...mentális annál inkább, bár ezt nem konkrétan a szüzesség okozza, hanem az, hogy kezdek megzavarodni, hogy nem ölel át szerelemmel senki, és ezt tetézi a szexhiány...konkrétan a gondolkodásom valamelyest eltorzult szerintem, naphosszakat tudok ezeken a dolgokon rágódni és fantáziálni, gyakran más fontosabb teendők rovására. Viszont az elhatalmasodott vágy ellenére nem akarom elveszteni egy egyéjszakás kalandban, sem szexpartner nem akarok lenni, szerelmet és szexet akarok, ha beledöglök is a várakozásba...(19/l)
2010. máj. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Szesze ***** válasza:

Szerintem kedves 19L kicsit rosszul gondolkozol!


Minél elszántabban akarsz valamit annál nehezebben kapod meg. Pl. tudod mikor keresel valamit, akkor sose kapod meg, de mikor nem keresed, akkor hopp megtalálod. Légy boldog így ahogy vagy, ne akarj más lenni, éld az életed.


Mellesleg szerinted egy szerelem lehet felhőtlenül boldog? Hidd el, hogy nem. ha rossz emberbe szeretsz bele akkor akár még boldogtalanabb is lehetsz. A boldogság bennedd kezdődik. S még valami, a fiúk jobb szeretik a vidám magabiztos nőket, mint a szomorúkat(bár nem ismerem a természeted, ezt csak meg teremted)


18L

2010. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!