Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 17 éves lány már érett a...

Egy 17 éves lány már érett a szexre testileg? És lelkileg? (1,5éves kapcsolatban)

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 17:34
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Azt érezni kell. Ha kívánja, tegye is meg és inkább azzal veszítse el a szüzességét aki ilyen kitartó vele, mint később egy diszkó mellett a bokorban.
2010. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
testileg igen, lelkileg neki kell érezni...de ha ilyet kérdez, akkor valószínüleg még nem :)
2010. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 trendkivuli válasza:
Ne mástól kérdezd meg hanem üljetek le a barátoddal és beszéljétek meg!!
2010. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
miből gondoljátok hogy ő maga teszi fel a kérdést? lehet hogy az anyja vagy az apja, vagy épp a barátja írta...
2010. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

testileg biztosan.

másfél éves kapcsolatban mondjuk csodálom h eddig még nem feküdtetek le, szerintem akkor lelkileg nem. meg nem kérdezgetnéd.

2010. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Szerintem természetesen testileg érett, de ez si ember függő, lelkileg..meg attól függ,hogy a lány milyen lelkiállapotú,érzékeny-nem stb. mi miylne hatássla van rá. Ha meg fél éves kapcsolatban van, akkor már amegérdemlik/tek ?! :)
2010. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
hát (szerintem) már 14-15 éves korba készen vana test a sex-re de lelkileg nemtudom :D
2010. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

erre én is kiváncsi vagyok én bnőmmel ugyanez a helyzet :D

ő is 17 és másfél éve vagyunk együtt :D


Szerintem azt érzi egy lány, hogy már szeretné komolyabbra fordítani a kapcsolatot

2010. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Szerintem biztosan kész vagy rá testileg és lelkileg is.Csodálkozok h 17 évesen még szűz vagy
2010. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

testileg igen, és ha feltetted ezt a kérdést akkor még lelkileg nem hiszem(ez csak az én véleményem)

de a pasid nagyon türelmes...

2010. jún. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!