Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi idő után feküdjek le a...

Mennyi idő után feküdjek le a barátommal?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 4 hónapja vagyunk együtt. Én szeretnék lefeküdni vele, mert nekem ő nagyon fontos, és kezdem egyre jobban megszeretni... Szerintetek lefeküdjek vele ennyi idő után? Nem túl kevés ez a 4 hónap? Vagy várjak még? Félek hogy megbánom, hogy 4 hónap után "csak úgy" odaadtam magam valakinek, pedig hát nagyon szeretem ezt a fiút, figyelmes, vigyáz rám, egy szóval nekem ő az álom fiú! :)
2010. jún. 7. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed itt az idő akkor tedd meg. De ha még nem vagy felkészülve rá akkor ne tedd.
2010. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Szűz vagy még?

2010. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
28 nappal késöbb
2010. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ezt neked kell érezned, hogy mikor jön el az idő. Ha így szeretnéd/szeretnétek, akkor tegyétek meg most és ne érdekeljen mit mondanak esetleg mások. És ha igazán kész vagy rá és ő az igazi, akkor úgysem fogod megbánni.
2010. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem amíg van benned kétely addig ne tedd meg.ha még úgy érzed hogy "csak úgy" odaadnád magad neki,akkor ne
2010. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem ertem, mit problemazol. Le akarsz vele fekudni? Ha igen akkor go for it..
2010. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még vele egy kicsit,még korai.Nem tudom a korodat,de ha 16 éven aluli vagy,akkor várd meg míg betöltöd ezt a kort legalább.Nem kell elsiettni,főleg hogy ő sem erőltette,tudod ha valaki igazán szeret tud várni.

Hány évesek vagytok?

2010. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mivel feltetted a kérdést, még nem vagy elég érett szerintem...Kicsit várj még, mondjuk 1-2 hónapot. Amikor már tutira érzed, hogy szerelmes vagy belé. Mondjuk függ ez a korodtól is..
2010. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Én szeretnék lefeküdni vele..."


vs.


"Vagy várjak még? Félek hogy megbánom..."


Ugye tudod, hogy saját magadat győzködöd olyanról, amiben magad sem vagy biztos?!


Csókollak!


FS

24/F

2010. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!