Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha még szűz csajt próbálsz...

Ha még szűz csajt próbálsz ujjazni, az fáj neki?

Figyelt kérdés
Nemrég volt ilyen élményben részem, és amikor bedugtam volna neki, azt mondta, h fáj. Nem tudom eldönteni, h ez most kifogás, vagy komoly volt. Am ha ez fáj neki, akkor mi lesz, ha benyomom neki a nehézfegyverzetet ? :) Az meg nem megy, h megkérdezzem tőle, mert ilyen téren nagyon szégyenlős és úgysem mondana semmit. Szóval S.O.S :) Létezik olyan, h egy csaj szétrepedjen, amikor szűztelenítik ? Csak mert ő 150 cm magas és nem akarom bántani, bár mondta, h velem akarja először... Komoly válaszokat, ha lehet. Köszönöm :)
2010. jún. 12. 22:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ja.. nekem fajt.
2010. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
85%
Ja sajnos van, akinek fáj :S Használj síkosítót, vagy valami... Lehet majd ha beteszed neki kapsz 1-2 pofont a fájdalom miatt, de ez van :D
2010. jún. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%

Hogy szétreped-e? Szabályosan kettészakad a pinája. Vigyázz vele, mertha nagyon szétreped, kieshet a gyomra meg a mája és azt neked kell visszatunkolni. Legyen kéznél tűzőgép, és miután visszatunkoltad a beleit, tűzd össze gyorsan, majd azonnal törd el az egyik karját. Mert akkor kevésbé fog fájni a pinája. Halloween-kor érdemes egyébként benyalni neki, mert utána rohanhatsz az utcára véres pofával ijesztgetni a gyerekeket.

Remélem segítettem.

2010. jún. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
41%
xDDD szétreped xDDD
2010. jún. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
persze h fájhat ha még szüz.probáld meg jobban felizgatni több elöjáték stb..a végén még kérni fogja h még több ujjal.am elöször csak az egyiket dugd be majd ha az nem fáj jöhet a többi:D
2010. jún. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
amikor még szűz voltam és ujjazott a barátom nekem nem fájt. de talán a barátnődtől kéne közben megkérdezni, hogy fáj- e neki és ha igen akkor óvatosabban csinálod.
2010. jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%

ja

nekem is fájt

2010. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátnőmnek nem fájt, sőt először nem is akartam vele d*gni, de ettől annyira megvadult, hogy szinte megerőszakolt. (ő is szűz volt)

tudom felelőtlenség volt, de nem volt nálam gumi, s annyirán elvadult a sex, hogy mikor "élvezni" kezdtem, ő is nagyjából akkor "mentel", a lábával annyirán összekulcsolt, hogy nem tudtam szabadulni. Totális orgia volt, igaz késett neki, de szerencsére nem esett teherbe. Szerencsére. Ennyit az ujjazásról. Ha nedves és beindul egy csaj, akkor jobb, ha teljesítesz.

2010. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Miért lenne már kifogás b*szki?-.-" persze h fáj neki...ha a seggedbe dugok 1 péklapátot azis fáj nemdebár? ua.
2010. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%

150cm magas...hmmmm

Hány éves is 12-13??? mert ez nagyon is alacsonynak tűnik

2010. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!