Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha még szűz csajt próbálsz...

Ha még szűz csajt próbálsz ujjazni, az fáj neki?

Figyelt kérdés
Nemrég volt ilyen élményben részem, és amikor bedugtam volna neki, azt mondta, h fáj. Nem tudom eldönteni, h ez most kifogás, vagy komoly volt. Am ha ez fáj neki, akkor mi lesz, ha benyomom neki a nehézfegyverzetet ? :) Az meg nem megy, h megkérdezzem tőle, mert ilyen téren nagyon szégyenlős és úgysem mondana semmit. Szóval S.O.S :) Létezik olyan, h egy csaj szétrepedjen, amikor szűztelenítik ? Csak mert ő 150 cm magas és nem akarom bántani, bár mondta, h velem akarja először... Komoly válaszokat, ha lehet. Köszönöm :)
2010. jún. 12. 22:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem, 16-ot töltött májusban. Azért mondom, h korához képest kicsi, mondjuk nagyon jófej csaj... Csak na, ha ilyenről van szó, akkor szerintem számít, habár lehet, h kivágja a rezet. Meglátjuk :) Köszönöm a válaszaitokat, eddig is hatalmas segítségemre voltatok. Azért még írhattok, nem haragszom :P
2010. jún. 14. 23:29
 12/20 anonim válasza:
Nekem nem fájt, akkor ha volt kedvem hozzá.
2010. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

nekem sem fájt, jöhetett több ujj is...

de ez egyénfüggő... kényztesd előtte többet

2010. júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ujjazástól nem fáj, ez szinte biztos...


Egy kis előjáték persze kell, de fájni az ujjadtól nem fog.

2010. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

előző: látszik hogy fiú vagy... -.-

igenis fájhat neki, hogyha nem elég nedves, vagy megnyomsz neki bent valamit amit nem kéne, vagy túl durván csinálod.

2010. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
csak annyit hogy 20 éves vagyok és 152 cm... szal a kedves, nem is tudom hagyadik válaszadónak üzenem, hogy le lehet szállni a kicsikről :D
2010. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha elötted maszturbált,akkor nem
2010. júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Éppen ez az érdekes, hogy a nemi élete kb velem egyszerre kezdődött el, tehát maszti kizárva. :|
2010. júl. 2. 23:49
 19/20 anonim válasza:

Miért lenne kizárva? Soha nem ismerheted meg a másik embert teljesen, lehetnek titkai, amik nem tartoznak rád.

Szereted egyáltalán a barátnődet, hogy képes vagy ilyen módon feltenni ezt a kérdést? Már bocs, de szerintem nem, mert ha szeretnéd, legalább azt elhinnéd, amit mond, fel sem merülne benned, hogy hazudik.

Gondolom neked sincs túl sok tapasztalatod, mert akkor nem tetted volna fel a kérdést.

Ha egy nővel úgy bánnak, ahogy "kell", akkor simán lehet, hogy "az első" nem fáj neki. Ha durva vagy, akkor meg bármit csinálhatsz, nem fogja tudni elengedni magát, nem izgul fel, és igen, hihetetlenül fájni fog neki. Ha szereted a barátnődet, már ha egyáltalán a barátnődről van szó, (de akkor is, ha csak "szexpartner") akkor javaslom, hogy ne erőltess semmit. Ha "hagyja magát", az sem biztos, hogy azt jelenti, hogy ténylegesen akarja is, pláne, hogy szégyenlős, de lehet, hogy csak nem akar majd megbántani, de ha erőszakoskodsz, akkor egy életre tönkrevághatod a lelkét. A döntés a te kezedben :)

Ahhoz, hogy a szexet mindketten élvezzétek, érdemes az ilyeneket komolyan venni, mert ha neki rossz, az neked is rossz (kivéve persze ha szadista vagy, de az talán csak nem :) ).

2010. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló ! Köszönöm neked, nem éreztem sértve magam, egyszerűen csak kimondtad kertelés nélkül azt, amit gondoltál. Beszéltem róla a témáról és meg is kérdeztem, de válltig állította, h ő SOHA nem nyúlt magához. Ezenfelül igen, barátnőmről van szó és igen, szeretem őt, csak van, amikor kicsit nehéz megérteni, hogy mit akar, mit vár el tőlem. A kérdés feltevése óta már simultak a dolgok, beszélgettünk és nincs gond. Nem durvultam, úgy csináltam, hogy neki legyen jó. Kb egy hete voltunk megint együtt, már a második ujjam is befért. Amin meglepődtem, h ő akarta ezt. Azt mondta, hogy nagyon készül az első alkalomra és addig minél többet szeretne velem lenni. Vélhetőleg aug közepén lesz egy közös táborunk, ahol kb 3 éjszakát is kihasználhatunk. Szurkoljatok ! Még egyszer köszönöm mindenkinek. Üdv, MaXiMkA
2010. júl. 8. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!