Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tanácsra lenne szükségem,...

Tanácsra lenne szükségem, alább több infó?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik, egy 17 éves csajjal fogom elveszteni a szüzességem, aki már elég tapasztalt. Nem párkapcsolat, nem tudja, hogy szűz vagyok, csak kaland lenne. Olyan fiúk/lányok véleményére vagyok kíváncsi, akik már voltak hasonló szituban (tapasztalt csaj, kezdő srác):

- elmondjam-e neki elötte, vagy utána, vagy soha?

- nem lesz-e ciki, ha kiderül, hogy kezdő vagyok?

- gumival csináljuk? (szed gyógyszert)

- milyen pózban lenne a legjobb?

- az első menetet próbáljam húzni, vagy inkább a másodikra térjünk át hamar?

- próbáljam az elején kielégíteni, hogy ne legyen csalódott?

- hány menet az átalgos?

- mit tehetek, hogy ne bukjak le?


kort és nemet is irjatok, illetve ha van saját tapasztalat, az aktuális saját + partner kort és sztorit/tanulságot is légyszi.

thx!!!

20/F


2010. jún. 15. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17 éves tapasztalr csaj?
2010. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
úgy érzem nem véletlenül nem húztál meg eddíg senkit, minek kell ilyeneken agyalni, legyen gumi kész a többit tudnod kell vagy ott a szabadság híd
2010. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de nem feküdnék le valakivel csak azért hogy ne legyen már ciki hogy szűz vagyok.Olyannal szeretnék először aki iránt érzek valamit.

L18

2010. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
miért ciki szűznek lenni?jobb lenne ha keresnél bnőt és azzal veszítenéd el
2010. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

-Szerintem nyugodtan mond el neki.

-Mindenki kezdi valahol,nem ciki.

-A védekezést előbb beszéljétek meg,ha nem szed gyógyszert akkor mindenképp használjatok gumit!!!!

-A pózok magától jönnek,ahogy jólesik úgy csináljátok!

-Ne siettes el semmit!!

-Igen elégítsd ki mindenképpen!!

-Ne idegeskedj!!


Én azt tanácsolom hogy ne idegeskedj,legyél nagyon megértő és gyengéd!!!


17/Lány

:-)

-A menetek rajtatok múlik,amennyit bírtok!

2010. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1.) Azt, hogy elmondd-e neki, a helyzet adja. Ha te kellemetlennek érzed, akkor ne mond el.

2.) Miért lenne ciki? Mindenki kezdőként kezdi :)

3.) Igen, gumival, mivel nem párkapcsolat, nem ismerheted annyira, nem tudhatod, hogy van-e valamiféle betegsége.

4.) A póz automatikusan jönni fog :)

5.) Szerintem próbáld az első menetet húzni.

6.) Kielégíteni azért mindenképpen próbáld ;)

7.) Nincs olyan, hogy átlagos. Lehet egy menet is, ami jó hosszú, vagy több menet, amik rövidebbek. Nem lehet általánosítani.

8.) Miféle lebukás???


24 N

2010. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

mond el neki mert örülni fog h ő vezet be!

ha a csaj sok fiúval szokott kalandozni akkor mindenképpen húzz gumit

mind1 h az elején elégíted ki vagy miután te elmentél a lényeg h ő is élvezzen

a menetek száma meg csak azon múlik h mennyit birsz

2010. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ha neked jó az egy éjszakás csak azért h elveszítsd hajrá:D Tapasztalatból én nem vettem észre anno exemnél h szűz volt... sőt:D Zseniális volt egyből ráérzett a lényegre:D Az elsőt nagyon ügyesek tudják húzni:D de hajrá inkább a másodikra koncentrálnék a helyedben, Főleg ha ilyen kis egy éjszakás ringyo a kiscsaj akkor meg használd ki ..:D Annyi menet amennyit csak tudsz^^ és ne feledd minden nő szereti ha keményen B@szák^^:XD Adj neki akkor:) 22/L
2010. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia én 16 éves lány vagyok a barátom 17. Én tapasztaltabb vagyok,mint Ő. Tudom,hogy még szűz és örülök ennek. A szűz pasik érzékibbek,jobban figyelnek a partnerükre.. 4 hónapja vagyunk együtt.. Nekem adta a szüzességét és ez nagy megtiszteltetés volt számomra. Előző barátom sokkal tapasztaltabb volt nála és most még is nagyobbat élveztem.. Én szedek gyógyszert és óvszert nem használunk.. Szerintem mondd el a lánynak,hogy szűz vagy még.. Bár nem hiszem,hogy vele kéne elveszítened de mindegy.. Te tudod..
2010. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
na, amióta írtad azóta eltelt 5 nap, hogy sikerült?
2010. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!