Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele? Szeret? Ha...

Lefeküdjek vele? Szeret? Ha lefekszek vele utána fog velem foglalkozni?

Figyelt kérdés
Szeretem nagyon!De nem vagyok benne biztos hogy ő szeret egyáltalán és nagyon sokszor leakart már fektetni..én mindig azt mondtam hogy még nem akarom akkor utána alig próbált közeledni most meg egyre kevesebbet beszélünk és ha beszélünk akkor is csak a szexről..érdeklem egyáltalán vagy csak a szexet akarja??
2010. jún. 16. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány éves v. és hány éves ő?
2010. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
63%
Milyen ramenosek ezek a nok. Nezzetek ezt a ketsegek kozt vergodo fiatalembert :(
2010. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

csak azt


hidd el

látja, hogy nem vagy könnyen kapható, máris nem foglalkozik veled


olyat keress, aki szeret

2010. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ennyiből már rájöhettél volna,mik a szándékai..S elárulom,minél könnyebben adod magad,annál kevésbé leszel érdekes a szemében.
2010. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Elmondanám,nem ezen fog múlni a folytatás hogy lefekszel e vele vagy sem.Nyílván ha úgy érzed nincs itt az idő ne tedd meg.De én úgy gondolom ha nekem bejön vki és ha már elviekben együtt vagyok vele miért ne,ezt én nem bírnám ki, pedig nő vagyok.nem attól lesz értékesebb vagy nem értékesebb egy nő a pasi szemében hogy szexelnek e vagy sem.A másik a férfiak többsége ritkán fejezi ki nyíltan az érzelmeit,s egy pasi se fog a végtelenségig várni én sem tenném.Sok kapcsolatom úgy kezdődött hogy első nekifutásra beleugrottam a tetiségbe mert érezni akartam az illetőt pedig nem voltam biztos a pasi érzéseiben,mégis együtt maradtunk nyílt és őszinte voltam mindig, mindig tudtam mit akarok s csalódás nem igen ért ilyen szempontból.Nem is értem mi ez a prűdség, huza vona játék,ha valakit akarok akkor akarom minden szempontból.Nem is csodálkozom hogy némelyik férfi fel adja egy idő után.A szex hozzátartozik az élethez.27/M
2010. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27/N
2010. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27/N de nem egy 16-17 évesnél.
2010. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én 14/N..ő 23/F
2010. jún. 17. 15:33
 9/11 anonim ***** válasza:

szerinted mit akar egy 23 éves fiú egy 14 éves kislánytól? nehogy lefeküdj vele, mert utána még annyira levegőnek fog nézni!!!

27/N neked meg gratulálok, bíztass csak kurv@lkodásra egy 14 évest!

2010. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocs,de a kérdező nem írta hogy hány éves ez az egyik!Ez esetben viszont visszavonom a válaszom.A másik semmi köze annak a szép szónak ahhoz amit leírtam.Ezek tények.14 évesen te viszont meg pattíntsd le ezt a fiút, bőven ráérsz még.
2010. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!