Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a jobb, várni és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb, várni és nem foglalkozni vele, vagy hajtani?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt még barátnőm, és egyre gyakrabban azt mondják, hogy ne foglalkozzak vele és akkor úgyis eljön az igazi. Én viszont keresem a lányokat, próbálkozok náluk, ha éppen bukta van, keresek másikat és nála is próbálkozom, ha nem is meghódítani, de legalább megismerkedni vele. (Eddig sikertelenül)

Szóval akkor most tényleg hagyni kéne és úgymond az ölembe pottyan majd, vagy folytassam ezzel a módszerrel?

Nem tudom számít-e, de én is az itt gyakori "nemalegszebbnemisizmosdekedvesjószívű" kategóriát képviselem.

19F


2011. júl. 31. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azt mondják, h az igazán jó dolgokra megéri várni, de azért próbálkozz csak tovább, hátha fennakad a horgon egy, mert sosem lehet tudni! :)
2011. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Legyél türelmes és várj. Ez a nem vagy senki és milyen szar, ha nincs barátod, barátnőd, csak társadalmi kényszer. Tanulj meg egyedül is boldog lenni, a barátnő csak egy kis plusz legyen az életedben, ne pedig az egyetlen boldogság forrás. Ne a nőért élj, hanem mellette. Ha ezt betartod, boldog életed lesz.


22F

2011. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne add fel! Mindig akkor jön valaki amikor nem görcsölsz rajta, hogy "kéne egy csaj".

Nálam mindig így volt.

2011. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kettő amellett, hogy folytassam, egy amellett, hogy várjak, ha jól értelmezem. Köszi az eddigieket, de jöhetnek még, mert kíváncsi vagyok. Esetleg tapasztalatok is. Amúgy megvagyok barátnő nélkül, hisz eddig is kibírtam, de jó lenne ha azért lenne mellettem valaki. :)
2011. júl. 31. 22:18
 5/12 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de azért remélem segítek:


Én hagytam a pasi témát, mert elegem lett a fiúkból. Az egyetemre is úgy mentem, hogy "úgysem lesz senkim". Az első héten vonattal utaztam fel. Velem szemben ült egy srác, nagyon nem jött be, de mivel rajzol nagyon néztem, ő meg visszanézett, erre elpirultam és jót kacagtam. Ez ment egész végig. Mikor leszálltunk már megkérdezte, hogy segítsen-e a vinni a csomagjaimat. Aztán elkezdtünk barátkozni. Rá fél évre már jártunk.


Ami a tanulság: megéri az igazira várni. De barátkozni szabad. Amúgy is az ember lánya könnyebben ad zöld lámpát barátkozásra, mint járásra. Biztos lesz lány akit elbűvöl a személyiséged és akkor nyert ügyed vagy.

Legyél nyitott, vidám, barátkozós! Aztán jön majd aminek jönnie kell.


21/L

2011. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem abbahagyni kell az ismerkedést! Mit gondolsz majd odajön hozzád álmaid nője, hogy ugyan már méltóztasd megdug.ni? Egy valamire való nő se megy oda a férfihoz, max jelzéseket adnak, hogy vevők rád.

Gondolom félreértetted a tanácsot. Nem az ismerkedéssel kell felhagyni, hanem nem szabad görcsösen akarni a barátnőt. Ha laza vagy, vidám, akkor az már jó kezdet a lányoknál.

26F

2011. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
20:10-esnek, ez nagyon találó! Pedig már idősebb vagyok nálad, de tanulságosnak tartom, megjegyzem.
2011. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hajtsd, csak ne görcsölj! A sült galamb nem repül a szádba, ha nem teszel érte, de, ha görcsösen vadászol rá, akkor hibázni fogsz, és elrepül! Keress minél több galambot, céltalanul, elvárások nélkül, és egyszercsak majd röpködnek a fejed körül.

Legalábbis velem ez volt gimisen. Egyszer úgy 17 évesen leesett, hogy kell a reteknek barátnő, ettől én nem vagyok kevesebb. Továbbra is ismerkedtem, de nem kerestem egyből a lehetőséget, ha hozzám szólt egy lány, ergo természetesen viselkedtem. Na erre a csajok kezdtek randira hívni...

2011. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Megfordult volna a világ és az EMOsok győztek? Mi az hogy a lányok mennek a fiút randira hívni??? Ekkora nyálak vagytok?

26F

2011. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne erőltesd! Ismerkedni természetesen lehet, és ha szimpatikus egy lány, akkor mérlegelj... Vagy elhÍvod randizni vagy nem. De tudatosan nem kell erőltetni a dolgot. Az majd jön magától, hogy ki az, aki.... :)

22/L

2011. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!