Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek leszedessem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leszedessem? Megéri vele foglalkozni?

Figyelt kérdés

Lehet nem ide illik a kérdés de mind1 :))


Van egy "szépségfolt" egész a hasam alatt,kb a puncim fölött!Egy nagyobb anyajegy,nem túl nagy

olyan 5-6 mm-es...

Az első 2 barátom teljesen oda volt érte,mondta,hogy

nem minden nőnek van ilyen "szexepilje" !!

Ha csípőnadrágot veszek fel abból pl kilátszik,és mostanában le is szólnak miatta...

A mostani barátom is mondja,hogy nem tetszik neki,meg olyan kú.rvás !! És ez nagyon rosszul esett,engem is elkezdett zavarni...

Főleg,hogy a párom nem gondolja szexinek sokkal inkább taszítja!

Nem mintha ekkora ügyet kéne csinálni egy anyajegyből,

de azért a kú.rvás beszólása elég durva nem???

Amúgy ezen vesztünk össze!!!Halál ciki :S:S

Képes sértegetni,egy anyajegy miatt!!!


Amúgy a kérdésem másikfele az lenne,hamár ebben a topic-ban vagyunk.. Hogy srácok titeket zavarna???

Vagy csak az én pasim ilyen hülye??? :S


2011. szept. 5. 01:06
1 2
 1/15 Robikaaaaaaaaaaa1992 ***** válasza:
81%
aha a pasid hülye ez nem vitás
2011. szept. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Robikaaaaaaaaaaa1992 ***** válasza:
nem engem nem zavarna
2011. szept. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Engem az sem zavarna, ha az anyajegyed köszönne minden reggel.
2011. szept. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát a pasid tényleg elég hülye, ha nem fogad el olyannak amilyen vagy, sőt még sérteget is akkor meg sem érdemel téged!
2011. szept. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van, csak én férfi vagyok. Panasz eddig nem volt rá, én se panaszkodtam ilyenekért. Nem zavarna, talán még tetszene is.
2011. szept. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem akkora pofont kevertem volna le neki, hogy visszapattant volna a falról. Nálam alap, hogy ha szeretek valakit, aki állítólag viszont szeret, akkor nem használok rá ilyen szavakat és természetesen ezt viszont elvárom. Ha a párom lek*rvázna (mert gyakorlatilag majdnemhogy ezt tette) addig tartott volna a kapcsolatunk.

Ha egy tetoválásod van ott és arra mondja azt, hogy "kicsit érdekes" azt még lehet megértem, de ez egy anyajegy. Természetes dolog, ezzel születtél. Eszed ágába ne jusson leszedetni!!! Ha valaki nem tud így elfogadni, annyi baj legyen.


Egyébként nekem a mellemen van egy kb fél centis átmérőjű barna anyajegy (folt). Ha kivágottabb felsőt húzok fel kilátszik. Eddig soha senkitől egy rossz szót nem kaptam rá, de ha olyat mondana a párom rá, mint a tiéd, hát bizisten úgy megsértődnék, hogy többet az életben szóba nem állnék vele.


Én ezt elfogadtam, ilyen vagyok, legalább van egy "különleges ismertető jegyem", ami másnak nincs. :) Én erre büszke vagyok és amíg orvos nem tanácsolja, addig tuti nem fogom leszedetni! :)

2011. szept. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A pasid egy gyökér. Az még érthető, hogy ha valamiért neki nem tetszik, de mitől lesz egy anyajegy qrvás??? Ez a pasi egy pocs.
2011. szept. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 IQnindzsa ***** válasza:
100%
A pasid egy mutogatni való idióta. Arra sem jó ,hogy leszard! Én komolyan elgondolkodnék rajta ,hogy elhajtom a francba. Szerintem tedd is meg.
2011. szept. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többi válaszolóval. Ha ilyen bunkó veled a barátod nem hiszem hogy igazán szeret téged, és meggondolandó miért is vagy vele?
2011. szept. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A pasid hülye és bunkó. Aki ilyet mondd, az nem érdemel több esélyt.
2011. szept. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!