Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit vegyek fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit vegyek fel a találkozóra? Vagy ráérek ezzel csütörtökön is foglalkozni?

Figyelt kérdés

(Azért kérdezem már most,mert én szeretek előretervezni és nem szeretnék az utolsó pillanatban kapkodni.)


Pécstől nem messze lakok,és két hete a városunkban egy koncerten megismertem egy normális fiút.:)


Megszólított,aztán megismerkedtünk egymással,a végén msn-t cseréltünk és azóta is beszélünk.:)


Ő szeretne velem találkozni és én is vele.:)


Ha minden igaz akkor pénteken délután olyan 4-5körül találkoznánk Pécsen.

Hááát,előre nem tudom,hogy milyen idő lesz,de akaratom ellenére azon kattog az agyam,hogy vajon mit vegyek fel..


Gondoltam arra,hogyha nem lesz rossz idő akkor felhúzok egy farmert,egy fekete topot és egy ehhez hasonló inget: [link]


Ha hűvös,akkor meg talán egy farmert húznék fel,egy topot és arra felhúznék egy ilyen fölsőt(nem is vastag,hanem kicsit vékony anyagú): [link]


Szerintetek? Vagy ezen ráérek még gondolkozni?:)


2011. szept. 18. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Főként attól függ mit akarsz a randin csinálni.

A másik, hogy bőven ráérsz még gondolkodni rajta.

2011. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
van még majdnem 100 órád emiatt gyötörni magad. Lefogadom, hogy a fiú zuhany után benéz a szekrénybe és kiveszi az első kezére álló ruhadarabot és abban megy.
2011. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sétálni,beszélgetni,stb.:)


Utolsó: Valószínű:)

2011. szept. 18. 16:37
 4/12 Tajparaszt ***** válasza:

Csütörtökig még 100 másik ruha is eszedbe fog jutni. :)

(nekem az első jobban tetszik)

2011. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez is igaz.:)


Bár nekem is az első tetszik jobban.:) Majd még meglátom.. Azért köszi a válaszokat! Ment mindenkinek a zöld pacsi!:)

2011. szept. 18. 16:42
 6/12 anonim ***** válasza:

És ha szakadni fog az eső? Annak is megeshet :)


Amúgy amiben kényelmesen és jól érzed magad. Ha tetszel a fiúnak, akkor oly mindegy miben mész. Hisz mikor először találkoztál vele akkor se válogattál órákig ruhákat.

2011. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ruhát
2011. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát ne essen az eső:)


Na igen,igaz.. Minek is agyalok ezen..:D

2011. szept. 18. 16:52
 9/12 anonim ***** válasza:
ezek nekem nem jönnek be, de azt veszel fel, amit akarsz. megsúgok valamit: szakadni fog krokodilkönnyekkel
2011. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem mindkettő jól néz ki,bár az első jobban tetszik.De úgyis az időjárás dönti el. És tényleg addig még millió féle kombináció eszedbe fog jutni.Ezzel én is így szoktam lenni. ;) 20L
2011. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!