Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú sokáig tepert értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú sokáig tepert értem majd egy idő után én is kezdtem érdeklődni felé egy kis idő múlva bejelentette hogy legyünk barátok mert nem érzi azt amit kellene. Az elején érezte. Nekem viszont kell ez a pasi, mit tegyek? ötletek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha én ezt mondanám egy lánynak ilyen szituban, akkor veszett fejsze nyele.

Túl sokáig húzódott. Persze remélem nincs igazam! Ha én lennék ő, így lenne.

2010. nov. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van olyan hogy sokáig? ez kb 3-4hét volt...
2010. nov. 28. 01:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen az sok.. lépések nélkül nagyon sok! Hidd el annyi idő alatt a fellángolás elis mult!:) Ennek vége! Előbb kelett volna lépned! Üdv.
2010. nov. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akkor barátkozz vele, mutasd mega csajszis oldalad, hátha... de nem tudom:/
2010. nov. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Abban a 3-4hétben azért találkoztunk kb 2x. Mivel megyek többre ha kerese mint barátot és stb.. vagy ha inkább úgy csinálok mint akit nem érdekel?
2010. nov. 28. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!