Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Közel 3 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Közel 3 év után a volt párom bejelentette, hogy sosem volt szerelmes belém.

Figyelt kérdés
Rájött még erre az, hogy nagyon ritkán tudtunk találkozni, de van egy álma, ami megvalósulni látszik, méghozzá az, hogy kijut külföldre, és írt egy üzenetet nekem, hogy kettőnknek csak ez az egyetlen lehetősége, vagy pedig semmi. Ti kimennétek ezek után vele dolgozni, élni?
2010. dec. 13. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2010. dec. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minek menjek utána, ha még csak nem is szeret?
2010. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondta, hogy nem szereti, "csak" azt, hogy nem szerelmes belé. Ez nem rossz. Nagyon sokan rájönnek, hogy lehet, sokkal jobb szép lassan megszeretni valakit, mint beleszeretni valaki, hatalmas tűzzel, mert az úgyis elmúlik, és a helyén csak az a "sima" szeretet marad. De mivel én is úgy érzem, hogy szerelem nélkül nem lehet belefogni semmibe, ezért szerelem nélkül ne menj ki vele külföldre. Maradj itthon, és dolgozz, élj itthon valakivel aki legalább kezdetben szerelmes beléd. :-)
2010. dec. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem húsz év házasság után nem szerelmes.
2010. dec. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolom. Ezért írtam az utolsó két mondatot. ;-)
2010. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, hogy akkor mi lenne a másabb? Akkor lenne szerelem? Azt mondta, akkor szeretők lennénk, csak az a baj, hogy van ebben érzelem is.
2010. dec. 14. 00:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd, hogy kimenjen külföldre dolgozni egyedül...

Te neki oda csak azért kellenél, hogy legyen kibe ürítenie a fecskendőjét...Vagy Te ezt magadtól nem vetted le?Pedig most írtad...

Tipikus önző állat az a pasi...

2010. dec. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne menj sehova!!Ő csak nem akar egyedül menni.Ennyi!
2010. dec. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tipikus önző állat az a pasi? Érdekes, én valahogy az elejétől kezdve nőnek képzeltem el..


(Lány vagyok.)

2010. dec. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem mennék ki. Mert ha jön egy lány akibe esetleg beleszeret (szerelemmel, azzal az igazi lángolással) akkor téged úgy kidob ahogyan kell.


Ex barátom barátnője járt így. Engem szerelemmel szeretett a srác, mind a 4 alkalommal otthagyta miattam a 3 éves kapcsolatát. az más kérdés hogy én nem hagytam hogy megcsalja velem, de hidd el, nem rajta múlt...


szóval szerintem jól gondold át...

2010. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!